Popüler Haberler

Zuhal Topal'la Sofrada hızla devam etmekte!

Zuhal Topal'la Sofrada 24 Mart izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Yaptığı yemekleri diğer yarışmacıların beğenisine sunacak olan yarışmacının hangi yemekleri yaptığıda merak ediliyor. Zuhal Topal'ın yeni bölümünü izlemek isteyen seyirciler araştırmalar yapıyor. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada 24 Mart canlı izle! Detaylar haberimizde...

Zuhal Topal'la Sofrada 24 Mart izle! Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı programda gelinler yemekleri ile yarışıyorlar. Bugün ise haftanın ikinci yarışmacısı yemekleri ile yarışacak. Zuhal Topal'ın yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırmalar yapmaya başladı. Yarışmacılar yemeklerini Zuhal Topal ve diğer yarışmacı arkadaşlarının beğenisine sunmaya devam ediyor. İşte, 24 Mart Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle! Detaylar haberimizde...

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 24 MART CANLI İZLE

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

 Zuhal Topal, 23 Eylül 1976tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Oyunculuğa ilk adımını ilkokul 1. sınıfta okuma bayramında tek kişilik kısa bir oyun sergileyerek attı.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Fakat tercihini tiyatrodan yana kullandı. 1995 yılındaMüjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde okumaya başladı.

1996 yılında özel bir tiyatroda iki ayrı çocuk oyununda başrol oynadı. 1997 yılında Müjdat Gezen ile birlikte Kanal D televizyonunda sunuculuk yaptı.