Popüler Haberler

Zuhal Topal'la Sofrada 3 Nisan yayını başladı!

Zuhal Topal'la Sofrada 3 Nisan izle! FOX TV ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada ilk günkü heyecanla devam ediyor. Zuhal Topal'la Sofrada programının yeni bölümünde neler olacağı izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Haftanın finalinde kimin yarışacağı da merak konusu oldu. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada 3 Nisan canlı izle! Detaylar haberimizde...

Zuhal Topal'la Sofrada 3 Nisan izle! Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı programda gelinler yemekleri ile yarışıyorlar. Bugün ise haftanın son günü yarışmacısı yemekleri ile yarışacak. Bugün hangi yemeklerin yapılacağı ve yarışmacının kaç puan alacağı merakla bekleniyor. Yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet hızla devam ediyor. Zuhal Topal'la Sofrada programının yeni bölümünü sizler için araştırdık. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada 3 Nisan canlı izle! Detaylar haberimizde...

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 3 NİSAN CANLI İZLE!

Zuhal Topal'la Sofrada 30 Mart Pazartesi izle | CANLI

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

 
 

Zuhal Topal, 23 Eylül 1976tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Oyunculuğa ilk adımını ilkokul 1. sınıfta okuma bayramında tek kişilik kısa bir oyun sergileyerek attı.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Fakat tercihini tiyatrodan yana kullandı. 1995 yılındaMüjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde okumaya başladı.

1996 yılında özel bir tiyatroda iki ayrı çocuk oyununda başrol oynadı. 1997 yılında Müjdat Gezen ile birlikte Kanal D televizyonunda sunuculuk yaptı.