Popüler Haberler

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Mart yayını başladı!

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Mart izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Yaptığı yemekleri diğer yarışmacıların beğenisine sunacak olan yarışmacının hangi yemekleri yaptığıda merak ediliyor. Zuhal Topal'ın yeni yayınlanan bölümünü izlemek isteyenler araştırmalar yapmaktadır. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada 26 Mart canlı izle! Detaylar haberimizde...

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Mart izle! Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı programda gelinler yemekleri ile yarışıyorlar. Bugün ise haftanın dördüncü yarışmacısı yemekleri ile yarışacak. Zuhal Topal'ın yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırmalar yapmaya başladı. Zuhal Topal'ın yeni bölümünü izlemek isteyen vatandaşlar araştırmalar yapıyor. Yarışmacılar yemeklerini Zuhal Topal ve diğer yarışmacı arkadaşlarının beğenisine sunmaktadır. İşte, 25 Mart Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle! Detaylar haberimizde...

ZUHAL TOPAL 26 MART CANLI İZLE

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

 
 

 Zuhal Topal, 23 Eylül 1976tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Oyunculuğa ilk adımını ilkokul 1. sınıfta okuma bayramında tek kişilik kısa bir oyun sergileyerek attı.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Fakat tercihini tiyatrodan yana kullandı. 1995 yılındaMüjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde okumaya başladı.

1996 yılında özel bir tiyatroda iki ayrı çocuk oyununda başrol oynadı. 1997 yılında Müjdat Gezen ile birlikte Kanal D televizyonunda sunuculuk yaptı.