Zeynep Avcı kimdir, elendi mi? O Ses Almanya yarışmacısı Zeynep Avcı hayatı...

Almanya'nın O Ses yarışmasına katılarak seslendirdiği şarkıyla gündeme oturan Zeynep Avcı kimdir, nereli, kaç yaşında? Berlin'de yaşadığı bilinen Avcı, uzun yıllardır şarkılar söylüyor. The Voice of Germany'de seslendirdiği Yalan şarkısı ile hafızalarda yer etti. Peki, Zeynep Avcı elendi mi?

Sesi ile Türkiye'nin yanı sıra birçok ülkede adından söz ettiren Zeynep Avcı, Zonguldaklı ailenin üç çocuğundan biridir. Yarışmacı, Beatztanbul grubu ile biliniyor. İşte, O Ses Zeynep Avcı hayatı, biyografisi...

ZEYNEP AVCI KİMDİR?

Avcı, Almanya'nın Berlin şehrinde yaşayan ve yıllardır Berlin'de sahne alan müzisyendir. 1970'li yıllarda Türkiye'den Almanya'ya göç eden Zonguldaklı işçi bir ailenin 3 çocuğundan biri olan Zeynep Avcı 20 yıldır Berlin'de şarkı söylüyor.

"Beatztanbul" adlı orkestrasıyla tanınan Zeynep Avcı müzik eğitimine çocuk yaşlarında başladı. Büyük ud virtüözü ve müzisyen Nuri Karademirli ile çalışma fırsatı bulan Zeynep Avcı, katıldığı bir programda Türk Sanat Müziği eğitimini Serap Saat'ten aldığını söylemişti.

Zeynep Avcı koç burcudur. O Ses Almanya'da dikkat çekse de yarışmadan elenmiştir.

Zeynep Avcı kimdir, elendi mi? O Ses Almanya yarışmacısı Zeynep Avcı hayatı... ile ilgili etiketler O Ses Türkiye zeynep avcı kimdir