Zelensky'nin savaş pozları: Savaşın tam ortasında prodüksiyon şirketinin kameralarına verdiği üniformalı pozlar olay oldu!

Ukrayna lideri Zelensky'nin savaşın tam ortasında prodüksiyon şirketinin kameralarına verdiği üniformalı pozlar olay oldu. Bugün dünyaya servis edilen bu fotoğraflar Zelensky'nin bu savaşta gerçeklikten uzaklaştığı, sürekli rol yaptığı yorumlarını güçlendirdi.

Ukrayna lideri Zelensky'yi ABD ve İngiltere adına şov yapmakla suçlayanların tezleri haklı çıkmaya başladı. 

Zelensky'nin geçtiğimiz hafta İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile Kiev sokaklarında yaptıkları uzun yürüyüş ve çevreyle kurdukları diyaloglar mizansen olarak yorumlanmıştı. 

O görüntüler bir aktüel kameranın kaydettiği görüntülerin çok ötesinde, bir prodüksiyon şirketinin elinden çıkma profesyonelce tasarlanmış ve dünyaya servis edilmişti. 

UKRAYNA'DA SAVAŞIN MİZANSEN TARAFI

Bugün dünyaya servis edilen bu fotoğraflar da Ukrayna'da savaşın mizansen tarafına dair yapılan yorumları güçlendirdi.

"UKRAYNA HAYALET ÜLKE OLMUŞ, ZELENSKY HALA KAHRAMANCILIK OYNUYOR"

Sosyal medyada bu fotoğrafın Zelensky'nin kazandığı puanları sileceği belirtilirken "Acaba daha neler stüdyo yapımı idi diye insan düşünür." , "Ukrayna hayalet ülke olmuş, Zelenski hala kahramancılık oynuyor!" yorumları yapıldı.

 

Zelensky'nin savaş pozları: Savaşın tam ortasında prodüksiyon şirketinin kameralarına verdiği üniformalı pozlar olay oldu! ile ilgili etiketler Ukrayna zelensky johnson kiev