Popüler Haberler

Zehra Güneş kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hangi takımda oynuyor?

Zehra Güneş kimdir? A Milli Voleybol takımımız bu akşam finalde Almanya'yı 3-0 devirerek Tokyo Olimpiyatları'na gitmeye hak kazanıyor. Takımımız oyuncularından Zehra Güneş başarılı oyununun yanında güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vatandaşlarımız Zehra Güneş'in hayatını araştırmaya başladı. İşte Zehra Güneş kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hangi takımda oynuyor? Merak edilen detaylar haberimizde...

Zehra Güneş kimdir? Takımımız oyuncularından Zehra Güneş başarılı oyununun yanında güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vatandaşlarımız Zehra Güneş'in hayatını araştırmaya başladı.A Milli Voleybol takımımız bu akşam finalde Almanya'yı 3-0 devirerek Tokyo Olimpiyatları'na gitmeye hak kazanıyor. İşte Zehra Güneş kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hangi takımda oynuyor? Merak edilen detaylar haberimizde...

ZEHRA GÜNEŞ KİMDİR?

1999 yılının Temmuz ayında İstanbul, Kartal'da dünyaya gelmiştir. boyu 1.97 cm, kilosu 82, burcu ise Yengeç'tir.

12 yaşında iken Vakıfbank takımında voleybol hayatına adım atmıştır. 2 yıl üst üste hem yıldız, hem de Gençler kategorilerinde şampiyonluk yaşamış, Vakıfbank'ta iken 15 yaşında 2. lig ekiplerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne 1 yıl kiralık olarak transfer olmuştur. O sezon hem Paf hem de genç takım bünyesinde Türkiye Şampiyonluğu yaşayan Zehra Güneş 2015 – 2016 sezonu VakıfBank'ın 3.Lig'den 2. Lig'e şampiyon olarak yükselen takımın kadrosunda yer aldı.

Daha sonra Beşiktaş takımında 2016 – 2017 sezonunda kiralık olarak forma giyen Güneş, sezon bitiminde Vakıfbank Genç takımı ile yine Türkiye Şampiyonluğu yaşamıştır.

Yıldız Milli takımı ile Dünya 4.lüğü, Balkan ve Eyof Şampiyonluğu, Genç Milli Takım forması ile Avrupa 3.lüğü, Dünya 4.lüğü, U23 takımı ile de Dünya Şampiyonluğu yaşamış olan kadroda yer almıştır.