Zara Black Friday İndirimleri! 2022 Efsane Cuma Zara indirimleri hangi ürünlerde?

Zara 2022 Black Friday indirimleri için geri sayıma geçildi. Halk arasında Efsane Cuma olarak da bilinen ve dünyanın en büyük 3 hazır giyim firmalarından birisi olan Zara'nın Black Friday indirimleri merakla beklenmekte. Peki, Zara Black Friday indirimleri ne zaman, hangi gün başlayacak?

İspanyol merkezli giyim ve aksesuar merkezlerinden birisi olan Zara her sene düzenlediği Black Friday indirimleri ile alışveriş tutkunları tarafından yoğun ilgiye maruz kalıyor. 1975 yılında Arteixo, Galiçya'da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kurulan Zara, dünyanın en büyük 3 hazır giyim firmalarından biri olarak gösteriliyor.

2017 senesinden itibaren dünya genelinde 93 ülkede 2.200'ün üzerinde mağazası bulunan Zara’nın Türkiye’de de 42 mağazası aktif olarak yer almaktadır. Inditex grubu bünyesinde yer alan Zara grubun en büyük şirketlerindendir. Inditex grubunun içerisinde Zara ile beraber Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius, Zara Home ve Bershka markaları da bulunmaktadır.

Zara Black Friday İndirimleri! 2022 Efsane Cuma Zara indirimleri hangi ürünlerde?

Zara her sene müşterileri için gerçekleştirdiği Black Friday indirimleri ile adından sıkça söz ettirmektedir.

ZARA 2022 BLACK FRİDAY İNDİRİMLERİ NE ZAMAN?

Zara 2022 Black Friday indirimleri bu sene 25 Kasım Cuma günü başlıyor.

Zara Black Friday indirimlerinde kadın, erkek ve çocuk giyiminde pek çok markada muhteşem fırsatlar sunuyor.

Zara Black Friday İndirimleri! 2022 Efsane Cuma Zara indirimleri hangi ürünlerde? ile ilgili etiketler Zara Black Friday indirim