Popüler Haberler

Zaman Makinesi 1973 filminin konusu nedir? Zaman Makinesi 1973 oyuncuları kimlerdir?

20 Şubat Cumartesi günü Show TV yayın akışında yer alan Zaman Makinesi 1973 filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Komedi türündeki film Zaman Makinesi 1973 hangi kanalda, Zaman Makinesi 1973 oyuncuları kimlerdir detaylı bilgi haberimizde.

20 Şubat Cumartesi günü Show TV yayın akışında yer alan Zaman Makinesi 1973 adlı komei filminin konusu ve oyuncuları merak edilmektedir. Zaman Makinesi 1973 2014 yılında vizyona girmiştir. Zaman Makinesi 1973 adlı komedi filminin başarılı oyuncuları ve ilginç konusu ile seyircileri bu akşam ekran başına kilitleyecek.

İşte, Zaman Makinesi 1973 filminin konusu nedir, Zaman Makinesi 1973 oyuncuları kimlerdir detayları ile haberimizde bulabilirsiniz.

Zaman Makinesi 1973 filminin konusu ne?

Filmde hayatta isteyebileceği her şeyi çalışmaksızın elde etmiş olan Tolga, gamsız bir hayat sürüyordur. Babası Ali Rıza öldükten sonra miras bıraktığı onca şeyden Tolga'ya kala kala bir Anadol STC 16 kalır. Bu duruma anlam verememenin yanında epey de sinirlenen Tolga arabada öfkeyle gaza bastığında birden havaya yükselerek göğe çıkmıştır.

Bir plaja iniş yaptıktan sonra arabayı tamire götürür fakat insanlar giyiminden konuşmasına kadar yaptığı her şeyi garip karşılamaya başlamıştır.

Zaman Makinesi 1973 filminin konusu nedir? Zaman Makinesi 1973 oyuncuları kimlerdir?

Tamir parası konusunda ustayla anlaşamayan Tolga’ya usta kendisine yanında çalışmayı teklif etmiştir. Tolga'ya da her şey tuhaf gelmeye başlamıştır ki o sırada bir şey fark etmiştir… Artık bulunduğu yılda değil 1973 yazına arabayla iniş yaptığıdır.

Yersiz yurtsuz ve parasız kalan Tolga'ya acıyan Çiko onunla ilgilenip onu kollamaya başlamıştır. 1973 yılının nostaljisinin yaşamanın yanında Tolga, tanıdığı insanlarla ve yaşadıklarıyla o yaşına kadar almadığı bir hayat dersi de almaya başlayacaktır.

Zaman Makinesi 1973 filminin oyuncuları kimlerdir?

Yönetmen: Aram Gülyüz

Oyuncular: Gürgen Öz, Seda Bakan, Damla Cangül

Tür: Komedi

Yapım Yılı: 14 Mart 2014 / 1s 49dk