Yusuf Yazıcı: Hakkınızı ödeyemeyiz. Bu başarı hepimizin

Fransa Ligue 1'in  38. ve son haftasında deplasmanda Angers'i deplasmanda 2-1 mağlup ederek tarihinde 5. kez şampiyonluk yaşayan Lille'de büyük bir sevinç yaşanıyor. Yusuf Yazıcı, "İyi günümüzde, kötü günümüzde hep yanımızdaydınız. Koca ülke tek yürek olup bizi sevginizle sardınız. Hakkınızı ödeyemeyiz. Bu başarı hepimizin. Doyasıya kutlayalım" dedi.

Attığı 7 gol ve yaptığı 4 asistle takımına katkı sağlayan Yusuf Yazıcı, sosyal medya hesabı üzerinden sevincini taraftarıyla paylaştı. Başarıyı hep birlikte elde ettiklerini ifade eden Yusuf, "İyi günümüzde, kötü günümüzde hep yanımızdaydınız. Koca ülke tek yürek olup bizi sevginizle sardınız. Hakkınızı ödeyemeyiz. Bu başarı hepimizin. Doyasıya kutlayalım" dedi.

Takımın vazgeçilmez isimlerinden olan ve gösterdiği performansla ismi Avrupa'nın büyük kulüpleriyle anılan milli futbolcu Zeki Çelik, gelen şampiyonluğun ardından büyük bir sevinç yaşadı. Sosyal medya hesabı üzerinden kupa seremonisinin ardından takım olarak çekildikleri fotoğrafları paylaşan Zeki, "Nihayet istediğimizi aldık" notunu düştü.

Fransa Ligue 1'de 10 yıllık aranın ardından tekrardan ipi göğüsleyen Lille'de şampiyonluk kutlamaları da bugün devam edecek. PSG'nin 3 yıllık şampiyonluk serisine son veren Fransız ekibinde, bugün şehir merkezinde futbolcular, taraftarlarla bir araya gelecek. 

Öte yandan A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2020 öncesi hazırlık kampı kadrosunda yer alan Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı ve Zeki Çelik'in yarın milli takım kampına dahil olması bekleniyor.

Yusuf Yazıcı: Hakkınızı ödeyemeyiz. Bu başarı hepimizin

Yusuf Yazıcı: Hakkınızı ödeyemeyiz. Bu başarı hepimizin ile ilgili etiketler Lille Ligue 1 Yusuf Yazıcı Burak Yılmaz Zeki Çelik Mustafa Kapı