Gündem

Yol verme kavgasına mahalleli de karıştı! Ortalık savaş alanına döndü...

Fatih'te iki araç sürücüsü arasında yol verme tartışması tekmeli sopayı kavgaya dönüştü. İki sürücü arasındaki kavgaya mahalleli de dahil olunca ortalık savaş alanına döndü. O dehşet anları saniye saniye kameralara yansıdı.

İstanbul Fatih'te saat 22.00 sıralarında Karagümrük Mahallesinde yol verme tartışması büyük bir kavgaya dönüştü. 

MAHALLELİ DE KAVGAYA DAHİL OLDU

İddiaya göre, sokak içerisinde denk gelen iki araç sürücüsü arasında yol verme nedeniyle tartışmaya başladı. Sürücüler bir süre sonra araçlarından inerek bir birlerine saldırmaya başladılar. Sürücüler arasındaki kavgaya bir süre sonra mahalleli de dahil olunca ortalık adeta savaş alanına döndü. Mahallede bir grup sürücüleri ayırmaya çalışırken, bir grup ise kavgaya dahil oldu. Sinirlerine hakim olamayan şahıs, araca sopalarla, bazı gençler ise tekmelerle araca zarar verdi.

 

YERE DÜŞÜNCE SOPA VE TEKMELERLE DÖVDÜLER

Kavga sırasında yere düşen şahsa vatandaşlar elindeki sopalarla öldüresiye dayak attı. Yerde hareketsiz yatmasını dikkate almayan mahalleli defalarca sopa ve tekmelerle darp etti. Araya giren diğer vatandaşlar dayak yiyen şahsı mahallelinin elinden zor aldı.

 

ÖLDÜRESİYE DAYAK KAMERADA

Fatih Karagümrük Mahallesinde yaşanan dehşet anları cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, öfkeli kalabalığın araca tekmelerle ve sopalarla saldırdığı, daha sonra ise bir kişi aralarına alarak sopa ve tekmelerle öldüresiye dayak attıkları görülüyor.

Sitene Ekle