Yoğun bakıma kaldırılan Killa Hakan'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama

Gerçek adı Hakan Durmuş olan 49 yaşındaki rap şarkıcısı Killa Hakan'ın koronavirüse yakalandıktan sonra bağışıklık sisteminin çöktüğü ve yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Berlin'de yoğun bakıma kaldırıldığı ortaya çıkmıştı. Son sağlık durumu merak konusu olan Killa Hakan ile ilgili gelişmeyi rapçi Massaka sosyal medyadan duyurdu. Massaka, Killa Hakan'ın sağlık durumunun kötüleştiğini bildirerek komada olduğunu açıkladı. İşte Killa Hakan'ın sağlık durumuyla ilgili son açıklama...

Ben Fero, Ceza, Ezhel ile birlikte söylediği Fight Kulüp şarkısı dillere dolanan 49 yaşındaki ünlü rapçi ve söz yazarı Killa Hakan'ın koronavirüse yakalandıktan sonra bağışıklık sisteminin çöktüğü ve yaşamını sürdürdüğü Almanya Kreuzberg'de yaşayan hastane kaldırıldığı, ardından da yoğun bakıma alındığı ortaya çıkmıştı.

Kötü haberi rapçi Massaka sosyal medya hesabından "Selam arkadaşlar. Killa Hakan'ın sağlık durumu hiç iyi değil. Yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin." sözleriyle duyurmuştu.

Yoğun bakıma kaldırılan Killa Hakan'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama

Massakka'nın yaptığı paylaşım Killa Hakan'ın sevenlerini derinden üzdü. Sosyal medyada Killa Hakan'ın hayatını kaybettiği yönünde iddialar ortaya atıldı. Massaka bugün yaptığı yeni bir paylaşımla Killa Hakan'ın son sağlık durumunu açıkladı.

''ŞU ANDA HASTANEDE KOMADA''

Killa Hakan'ın sağlık durumunun kötüleştiğini ve komada olduğunu duyuran Massaka, ünlü rapçi için dua isteyerek şu ifadelere yer verdi:

''Herkese selam arkadaşlar. Killa Hakan bildiğiniz gibi uzun zamandır sağlık sorunları yaşıyordu. Son günlerde durumu ağırlaştı. Şu an hastanede ve durumu kötüleşti. Kendisi şu an komada. Biz Berlin'de yanındayız. Merak edip arayan, soran herkesten Allah razı olsun. Ortalıkla dönen yanlış bilgilere, başka yerlerden duyduklarınıza itibar etmeyin. Bizim dışımızda açıklama yapanları ciddiye almayın. Gelişme olduğunda sizi habersiz bırakmayacağız. Dualarınızı bekliyoruz''

Yoğun bakıma kaldırılan Killa Hakan'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama - Resim : 2

Killa Hakan, geçtiğimiz Mart ayında Instagram hesabından yaptığı paylaşımda sağlık sorunları yaşadığının sinyallerini vermişti: "Şimdilik kendimle uğraşıyorum ve pek fazla bir şey yapamıyorum. Tüm beni merak edip soranlara Tüm Killa sevenlere selamlar ve sevgiler. Mücadeleye devam…"

Yoğun bakıma kaldırılan Killa Hakan'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama - Resim : 3

Yoğun bakıma kaldırılan Killa Hakan'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama ile ilgili etiketler Killa Hakan yoğun bakım Massaka Hakan Durmuş son durumu sağlık durumu