Magazin |

Yılmaz Morgül, Huysuz Virjin'in diline düştü: 'Ben bu kadar...'

Bir süredir ekranlardan uzak olan Seyfi Dursunoğlu, nam-ı diğer 'Huysuz Virjin' Renkli Sayfalar programına konuştu. Dursunoğlu, özel hayatı ve Survivor'dan elenen Yılmaz Morgül hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte, ekranlardan neden uzak kaldığını da anlatan Seyfi Dursunoğlu'nun açıklamalarından bir bölüm:

- 84 yaşındayım, 85'e giriyorum yakında. 'İşi sonuna kadar götüremeyeceğim' korkusu başladı bende. 50 senedir çalışıyorum, hiçbir şeyi yarıda bırakmadım. 'Çocuklar çok yoruldum, bitirelim' diyemeyeceğim için de hiçbir işi kabul etmiyorum. Epeydir de görünmüyordum ortalıklarda. Bu reklam teklifi gelince fiyata bakmadan, televizyonda uzun süredir görünmüyorum diye kabul ettim.

- Çekim 7-8 saat sürer dediler. İşi ben ele aldım, 2 saatte bitirdim. Şaşırıp kaldılar.

BEN BÖYLE İNCE BACAK, DAR OMUZ GÖRMEDİM

-Güç olarak beni çok canlı görmeye alıştı seyirci. Hareketli görmeye alıştı. O hareketi gösteremezsem 'Bak kıpırdayamıyor, hala çalışıyor' dedirtmek istemiyorum.

-Yılmaz Morgül, adadaki arkadaşların yanında çok genç kaldı. Ben hiç hayatımda böyle ince bacak görmedim. Bu kadar dar bir omuz görmedim. Bu kadar gür saç hiç görmedim. Kaynar insan o sıcakta. Kafada bir kilo Karaman koyunu kuyruğu gibi saç... Sonunda fenalaştı herhalde. 'İnme geldi, onun için ayrıldı' dediler. Devamlı dua okuyor. Onu üç aylarda kullansınlar.