Magazin |

Yıllarca gizlemişlerdi! Eski sevgiliden Tarık Akan'a duygusal veda...

Emel Sayın dün Twitter'a dört yıl aşk yaşadıkları Tarık Akan'la eski bir fotoğraflarını koyup: "Güle güle güle sevgili... TARIK" yazdı.

Tarık Akan aşk hayatıyla çok az gündeme gelmişti. Çünkü bu konuda yıllarca konuşmadı. Bir kez isim vermeden şöyle demişti: "Hep aşık delikanlıyı oynamıştım ama aşkı yaşamamıştım. Sonunda sırılsıklam aşık oldum. Önce aramızdaki elektriğe engel olmaya çalıştık. Hele o çok direndi. Ancak aşka set çekilmiyor. Tam dört sene sürdü"

"Güle güle sevgili"

O kadının Emel Sayın olduğu hep iddia edildi ama o doğrulamadı. Emel Sayın yıllar sonra aşk yaşadıklarını açıkladı. "Ondan sonra hiç aşk yaşamadım" dedi. Emel Sayın dün Twitter'a eski bir fotoğraflarını koyup: "Güle güle güle sevgili... TARIK" yazdı.

Sahnede Tarık Akan'a vefa

EXPO 2016 Antalya’da sahneye çıkan Emel Sayın, konserde Tarık Akan'ı andı. Emel Sayın, Tarık Akan’la 3 filmde rol aldığını belirterek, "Çok sevgili arkadaşımı, dostumu, kıymetli bir insanı kaybettim. Böyle bir günde sahnede olmak zor" dedi. Sayın, Akan’la rol aldığı filmlerin şarkılarını seslendirdi.