Popüler Haberler |

Yıldız Yakar hamile mi? Gezmek Olsun sunucusu Yıldız Yakar kimdir, nereli?

Ünlü kadın spor spikerleri arasında gösterilen Yıldız Yakar son zamanlarda birçok kişi tarafından sorgulanmaktadır. Ekranların güzel yüzleri arasında gösterilen ve TV360 ekranlarında program yapan Yıldız Yakar kimdir? Peki, Yıldız Yakar hamile mi, nereli?

Ekranlarda kadın spor spikeri olarak tanınan ancak daha sonrasında TV360 ekranlarında Gezmek Olsun adlı programı hazırlayıp sunan Yıldız Yakar’ın son dönemde hamile olup olmadığı araştırılmaktadır.

Yıldız Yakar kimdir?

Kasım 1985’te Antalya’da dünyaya gelen Yıldız Yakar aslen Alanyalıdır. Babası Simtel-Profilo Alanya yetkili satıcısı Yakar Ticaret sahibi Hilmi Yakar, Alanya’nın en ünlü tanımam simalarından birisidir.

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Bölümü mezun olan Yıldız Yakar, uzun bir süre eski SkyTürk kanalı bünyesinde spor haberlerini sunmuştur. Günümüzde kanalın yeni ismi olan TV360 ekranlarında Gezmek Olsun isimli programı hazırlayıp sunan Yakar, Küresel Gazeteciler Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Özellikle yaptığı başarılı röportajları ile kısa sürede tüm dikkatleri üzerinde toplayan Yakar’ın Galatasaraylı olduğu bilinmektedir. Yıldız Yakar özellikle Abdullah Avcı, Burcu Çetinkaya, Ayşenur Yazıcı ve Reyhan Karaca gibi bir çok ünlü ile yaptığı röportajlar büyük bir ilgi görmüştür.

Boyu 1.68 cm, kilosu 52, burcu ise yay olan Yakar, Bilgisayar Mühendisi ve yazılım şirketi sahibi Mustafa Aksoylu ile 24 Ekim 2020 tarihinde İstanbul Bakırköy Evlendirme Dairesi’nde dünya evine girmiştir.

Yıldız Yakar’ın hamile olup olmadığına dair henüz bir bilgi bulunmamaktadır.