Magazin |

Yeşilçam'ın usta ismi Fatma Girik'e ne oldu? Sağlık durumu nasıl? İşte kardeşi Günay Girik'ten açıklama

İstanbul'da fizik tedavi gören Yeşilçam'ın efsane ismi Fatma Girik'in sağlık durumu merak konusu olmuştu. 78 yaşındaki sinema sanatçının sağlık durumuyla ilgili olarak kardeşi Günay Girik'ten açıklama geldi. İşte Fatma Girik'in son sağlık durumuyla ilgili detaylar...

Fatma Girik, temmuz ayında tansiyona bağlı rahatsızlığı nedeniyle ambulansla Bodrum'daki özel bir hastaneye kaldırılmış, burada yaklaşık bir hafta tedavi görmüştü. İstanbul'daki bir hastanede fizik tedavi gören Yeşilçam efsanesi, 78 yaşındaki sinema sanatçısı Fatma Girik'in sağlık durumuyla ilgili olarak kardeşi Günay Girik'ten açıklama yaptı.

SAĞLIK DURUMUNUN İYİYE GİTTİĞİ ÖĞRENİLDİ


Bodrum'un Torba Mahallesi'ndeki evinde uzun süredir yaşamını sürdüren, yaklaşık bir ay önce sağlık sorunları nedeniyle fizik tedavi için İstanbul'daki bir hastaneye götürülen Fatma Girik'in sağlık durumunda düzelme olduğu öğrenildi.

Fatma Girik'e ne oldu? Sağlık durumu nasıl? İşte kardeşi Günay Girik'ten açıklama


SEVİNDİREN HABERİ KARDEŞİ VERDİ

Fatma Girik'in kardeşi Günay Girik, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, tedavisi hastanede devam eden ablasının moralinin çok yüksek olduğunu söyledi. Sinemaseverlerden sürekli destek mesajları aldıklarını belirten Girik, "Ablam iyileşmeye başladı. Fizik tedaviye de iyi gidiyor, sağlığı daha iyi" dedi.

Günay Girik, "Ablamı ve bizi hiç yalnız bırakmayan sinema sanatçısı Türkan Şoray başta olmak üzere diğer sanatçı dostlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Yeniden Bodrum'a dönmek için sabırsızlıkla bekliyoruz" şeklinde konuştu.