Gündem

"Yeni yönetimle birlikte AK Parti'nin bu döneminin çok farklı olacağına inanıyorum."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Binası Açılış Töreni'ne katıldı. Önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, "ne katıldı. Başkan Erdoğan burada önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, "Yeni yönetimle birlikte AK Parti'nin bu döneminin çok farklı olacağına inanıyorum." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Binası Açılış Töreni'ne katıldı. Erdoğan, açılış programında bir konuşma gerçekleştirdi.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Sene başından beri düzenlediğimiz çeşitli programlarla büyük önem taşıyan yıl dönümlerini hakkıyla değerlendirmeye çalışıyoruz. Gençlerimizin Anadolu'nun manevi değerlerini tanımasını istiyoruz.

Kırşehir AK Parti binasının açılış heyecanını sizlerle yaşıyoruz. Bundan Sonra Kırşehir'de çok farklı bir AK Parti etkinliğini yaşayacağız. Yeni yönetimle birlikte AK Parti'nin bu döneminin çok farklı olacağına inanıyorum. 4 katlı bu binanın açılışını gerçekleştirerek partimize kazandırdık. Her alanda olduğu gibi siyasi faaliyetlerde de modern binalara sahip olmak gerekiyor.