Magazin

Yeni sezon fragmanı nefes kesti!

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisinin merakla beklenen yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı. Tanıtım filmiyle merak uyandıran dizinin fragmanında yeni katılan oyuncu Onur Saylak da yer aldı.

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuzgun'un merakla beklenen yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı. 

Yeni sezona yeni oyuncularıyla izleyicilerle buluşacak olmanın heyecanını yaşayan dizinin başrollerinde Barış Arduç, Burcu Biricik, Hatice Aslan, Ahsen Eroğlu, Ferit Kaya, Aytek Şayan, İpek Erdem, Caner Şahin ve Derya Beşerler yer alıyor. Ay Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini ise Fikret Kadıoğlu üstleniyor.

Kadrosunu Onur Saylak, Nilperi Şahinkaya ve Tülay Günal gibi başarılı oyuncularla güçlendiren Kuzgun, yeni sezonuyla Eylül ayında başlayacak.

ONUR SAYLAK FERMAN ROLÜNDE

Saylak, hikayenin kilit karakterlerinden 'Ferman'a hayat verecek. Oynadığı projelerle övgü dolu yorumlar alan oyuncu, 'Kuzgun'daki rolüyle de adından çokça söz ettirecek.

Kuzgun (Barış Arduç) ile Dila (Burcu Biricik) arasındaki nefesleri kesen yüzleşmede Dila'nın kendini vurmasıyla sezon arası veren dizinin yeni sezonunda ikili arasında neler yaşanacağı merakla beklenirken, Saylak'ın canlandırdığı Ferman ile kartlar yeniden dağıtılacak.