Yemekteyiz'de gergin anlar: Zuhal Topal, yarışmacı Esma Ateş'i diskalifiye etti

Hafta içi her gün tv8'de ekrana gelen 'Zuhal Topal'la Yemekteyiz' programında bir yarışmacı diskalifiye oldu. Programın dün yayınlanan bölümünde yarışmacı İsmet Bey'in salatasının içinde soğan olduğu için yemek istemeyen Esma Ateş ile Zuhal Topal arasında gerilim yaşandı. Yarışmacı Esma Hanım'a ''Benim sınırlarımı zorlama'' diye çıkışan Zuhal Topal daha sonra konu ile ilgili açıklama yaparak Esma Hanım'ın tavırlarından dolayı diskalifiye olduğunu duyurdu.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının dün yayınlanan bölümünde Esma Ateş isimli yarışmacı diskalifiye oldu. Esma Hanım'ın salatada soğan olduğu için yememesi bardağı taşıran son damla oldu. Zuhal Topal, "Yemek zorundasın" diyerek önce Esma Hanım'ı uyardı. Esma Hanım da Zuhal Topal'a "Bir kaşık aldım, tamam mıdır?" deyince ortalık gerildi.

Yemekteyiz'de gergin anlar: Zuhal Topal, yarışmacı Esma Ateş'i diskalifiye etti

Esma Hanım'ın tavırları karşısında oldukça sinirlenen Zuhal Topal, yarışmacıyı programdan gönderdi. Programın sunucusu Zuhal Topal, "Benim sınırlarımı zorlama" diyerek yarışmacıyı diskalifiye etti.

Yemekteyiz'de gergin anlar: Zuhal Topal, yarışmacı Esma Ateş'i diskalifiye etti - Resim : 2

Programın ilerleyen dakikalarında yarışmacı Esma'nın masada yer almamasıyla ilgili Zuhal Topal açıklama yaparak şunları söyledi:

''Bir son dakika gelişmesiyle ilgili seyiricilerimize açıklama yapmak durumundayım. Şu an gördüğünüz gibi Esma masada yok. Çünkü maalesef kendisi yarışma kurallarına uymayan, formatımıza, bize, size yakışmayan maalesef davranışlarda bulundu. Pazartesi gününden itibaren kamera önünde, gerekse kamera arkasında, gerek buradaki yarışmacılar, gerek ben, gerekse ekibim kendisini birçok kez ikaz ettik. Hal ve tavırlarına, konuşmalarına dikkat etmesi gerektiğini söyledik. Argo konuşmalar... Keza İsmet de çok sıkıntılı. Onun yarıştığı gün siz sadece bir kısmını gördünüz. İsmet'e de söylediklerini yayıncılık ilkeleri çerçevesinde yayınlayamadık. Maalesef bazı şeyleri söyleyemiyoruz, gösteremiyoruz siz. Açıkçası ilk kez başımıza gelen bir şey bu. Kendisi size yansıtamayacağımız bir hal ve tavır içerisindeyi. Dolayısıyla kendisi şu dakikadan itibaren artık programda olmayacak. Size vermiş olduğu puanlar silinecek. Diğer yarışmacıların verdiği puanlar üzerinden bir hesaplama yapılıp, o puanlar ve benim puanlarım toplamında birinci belirlenecek. Değişen bir şey olmayacak. Bütün yarışmacılar da çok rahatsızdı zaten. Onu evine bırakmak isteyen ulaştırma görevlisine de hakaretler etmiş. Bunun bir yaptırımı olacak''

Yemekteyiz'de gergin anlar: Zuhal Topal, yarışmacı Esma Ateş'i diskalifiye etti - Resim : 3

 

Yemekteyiz'de gergin anlar: Zuhal Topal, yarışmacı Esma Ateş'i diskalifiye etti ile ilgili etiketler Zuhal Topal Esma Ateş zuhal topal'la yemekteyiz diskalifiye