Popüler Haberler

Yemekteyiz kim kazandı? 19 Ekim'de kim birinci oldu? 10 bin TL'yi kim kazandı?

Yemekteyiz kim kazandı? TV 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz hayranlıkla izleniyor. Bugün haftanın finalinde kimin kazanacağı ise merak ise merak konusu. En yüksek puanı alacak isim 10 bin TL alacak. Peki Yemekteyiz 19 Ekim'de kim birinci oldu? 10 bin TL'yi kim kazandı? Detaylar haberimizde...

Yemekteyiz kim kazandı? Ekranların sevilen programı Yemekteyiz'de bugün hafatnın finali gerçekleştiriyor. Onur Büyütopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz büyük beğeni topluyor. Bu hafta en yüksek puanı alarak kimin birinci olacağı ise merak konusu. Peki Yemekteyiz 19 Ekim'de kim birinci oldu? 10 bin TL'yi kim kazandı? Merak edilen detaylar haberimizde...

19 EKİM YEMEKTEYİZ YARIŞMACILARI

SU KIYMET YALMAN

Birinci gün yarışmacı olan Su Kıymet Yalman 39 yaşında. Aslen Yozgatlı. Annesiyle birlikte yaşıyor. 22 yaşında bir oğlu var. Kendi reklam şirketi var fakat yönetimini kardeşine bırakmış. Sosyal sorumluluk projeleriyle ilgileniyor.

ZEHRA ARSLAN

İkinci gün yarışmacısı Zehra Arslan ev hanımı ve Kastamonulu. 17 yıllık evli, iki kızı var.Bugüne kadar hiç çalışmamış.

OZAN AZİZ DİLBER

Üçüncü gün yarışmacısı. 23 yaşında avukat. Aslen Sivaslı, ailesiyle birlikte yaşıyor. Felsefe ve edebiyat üzerine denemeler yazıyor. Yemek yapmak en büyük hobisi.

DERYA AYDIN

Dördüncü gün yarışan Derya Aydın 34 yaşında, ev hanımı. Aslen Karslı, iki çocuğu var. Mantar ve hindiye alerjisi var.

ARDA MERT DEMİR

Final günü yarışan Arda Mert Demir 23 yaşında pazarlamacı. Aslen Tokatlı, ailesiyle yaşıyor ancak evlilik hazırlığında. Sebze yemeklerinden hiç hoşlanmıyor.

TV 8

TV8, 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya bünyesinde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Mart 2016'da NBA yayın haklarını almıştır.

Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan TV8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek ulusal kanallar arasına katıldı.

TV8, 9 Eylül 2013'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

13 Kasım 2013'te kanal, Acun Ilıcalı'ya satılmıştır.

Acun Medya'ya geçmesiyle beraber tekrar format değişikliğine giderek TV8 eğlence kanalı oldu. Acun Ilıcalı'nın kanal da haber programlarının bulunmasını istemediğini açıklamasının ardından, bunun sonucu olarak TV8 Ana Haber, HaberAktif gibi haber programları sona erdi, TV8'in haber departmanında çalışanların ise işlerine son verilip kanalla yollarının ayrılmasına gidildi. Ayrıca Kanaltürk'ten transfer edilen Telegol programı da yayından kaldırıldı.

Eylül 2014'ten itibaren Acun Medya'daki tüm programlar TV8'e taşındı. Ayrıca kanal Copa del Rey, Coppa Italia karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı. Mart 2016'dan itibaren NBA maçlarını da yayınlamaya başladı.

1 Eylül 2014 saat 20.00'de logosunu, jeneriklerini ve sloganını değiştirdi. Aynı zamanda Digiturk platformu üzerinden de eş zamanlı HD yayına geçti. 18 Şubat 2015'te TV8'in HD yayını, Türksat üzerinden de yayına başladı.

ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Türk oyuncu, cast direktörü ve menajerlik yapmıştır. Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda rol aldı.

Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Babası Çankırılı, annesi göçmendir. On sekiz yaşına kadar İzmir’de yaşadı ve öğrenimini burada tamamladı. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol aldı. 2015-17 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray rolünü canlandırdı. Şimdilerde TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmaktadır. Oyunculuğun yanında cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

ONUR BÜYÜKTOPÇU’NUN FİLMOGRAFİSİ

SİNEMA

2007 Memleket Hikayeleri Hüseyin Başrol
2009 Hürmüz Gelin Süleyman Başrol

TELEVİZYON

2003 Lise Defteri Yusuf Yardımcı karakter
2004 Yabancı Damat Emre Konuk oyuncu
2006 Fırtınalı Aşk Nedim Yardımcı karakter
2006 Doktorlar Konuk oyuncu

5 Ocak 2015'te Bu Tarz Benim'i Show TV'den transfer ederek yayınlamaya başladı.

3 Temmuz 2015 tarihinde Survivor All Star finali gerçekleşti.

12 Kasım 2015'te Doğuş Yayın Grubu, TV8'in hisselerinin %30'unu satın alarak kanala ortak oldu.

6 Ekim 2016'da TV8,5 yayına başladı. 3 Mart 2017'de HD yayına geçti.

Yorumlar