Popüler Haberler

Yemekteyiz 12 Ekim'de kim birinci oldu? Haftanın birincisi kim oldu? 10 bin TL'yi kim kazandı?

Yemekteyiz 12 Ekim'de kim birinci oldu? Onur Büyütopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz büyük beğeni topluyor. Her hafta içi izleyicilerle buluşan Yemekteyiz hayranlıkla izleniyor. Bu hafta en yüksek puanı alarak kimin birinci olacağı ise merak konusu. Peki Yemekteyiz 12 Ekim'de kim birinci oldu? 10 bin TL'yi kim aldı? Detaylar haberimizde...

Yemekteyiz 12 Ekim'de kim birinci oldu? Hafta içi her gün TV 8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Yemekteyiz hayranlıkla izleniyor. Bugün yayınlanan bölümünde ise en çok puanı alan isim haftanın birincisi olacak. Yemekteyiz'de kimin kazanacağı ise merak konusu. Peki Yemekteyiz 12 Ekim'de kim birinci oldu? 10 bin TL'yi kim aldı? Detaylar haberimizde...

YEMEKTEYİZ 12 EKİM YARIŞMACILARI

UĞUR KONYAR

Birinci gün yarışmacısı olan Uğur Konyar 42 yaşında ev hanımı. Aslen Amasyalı. 22 yıllık evli ve üç çocuğu var. Yıllarca havalimanında güvenlik görevi olarak çalıştıktan sonra işini bırakmış.

MELEK AYDIN

İkinci gün yarışmacısı olan Melek Aydın 42 yaşında ev hanımı. Karabüklü 18 yıllık evli iki çocuğu var. Ankara'da yaşıyor. Yemekteyiz'e katılmak için İstanbul'a gelmiş.

YAVUZ ŞENYER

Üçüncü gün yarışmacısı olan Yavuz Şenyer 38 yaşında Trabzonlu. Bekar olan yarışmacı yarışma için İstanbul'a geldi. Gemicilik yapıyor.

BİLAL TÜREN

Dörtdüncü gün yarışan Bilal Türen 33 yaşında Mardinli ve Sigortacı. 1buçuk yıllık evli olan yarışmacı konservatuvar mezunu. Müzik sektöründe hayalindeki çıkışı yapamadığı için sigortacı olmuş.

SEVDA YAĞCI

Final günü yarışacan Sevda Yağcı 40 yaşında. Ressam ve Kalıcı Makyaj uzmanı. Rizeli. Psikolojiye çok meraklı.

 ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Türk oyuncu, cast direktörü ve menajerlik yapmıştır. Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda rol aldı.

Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Babası Çankırılı, annesi göçmendir. On sekiz yaşına kadar İzmir’de yaşadı ve öğrenimini burada tamamladı. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol aldı. 2015-17 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray rolünü canlandırdı. Şimdilerde TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmaktadır. Oyunculuğun yanında cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

ONUR BÜYÜKTOPÇU’NUN FİLMOGRAFİSİ

SİNEMA

2007 Memleket Hikayeleri Hüseyin Başrol
2009 Hürmüz Gelin Süleyman Başrol

TELEVİZYON

2003 Lise Defteri Yusuf Yardımcı karakter
2004 Yabancı Damat Emre Konuk oyuncu
2006 Fırtınalı Aşk Nedim Yardımcı karakter
2006 Doktorlar Konuk oyuncu

5 Ocak 2015'te Bu Tarz Benim'i Show TV'den transfer ederek yayınlamaya başladı.

3 Temmuz 2015 tarihinde Survivor All Star finali gerçekleşti.

12 Kasım 2015'te Doğuş Yayın Grubu, TV8'in hisselerinin %30'unu satın alarak kanala ortak oldu.

6 Ekim 2016'da TV8,5 yayına başladı. 3 Mart 2017'de HD yayına geçti.

TV 8

TV8, 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya bünyesinde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Mart 2016'da NBA yayın haklarını almıştır.

Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan TV8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek ulusal kanallar arasına katıldı.

TV8, 9 Eylül 2013'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

13 Kasım 2013'te kanal, Acun Ilıcalı'ya satılmıştır.

Acun Medya'ya geçmesiyle beraber tekrar format değişikliğine giderek TV8 eğlence kanalı oldu. Acun Ilıcalı'nın kanal da haber programlarının bulunmasını istemediğini açıklamasının ardından, bunun sonucu olarak TV8 Ana Haber, HaberAktif gibi haber programları sona erdi, TV8'in haber departmanında çalışanların ise işlerine son verilip kanalla yollarının ayrılmasına gidildi. Ayrıca Kanaltürk'ten transfer edilen Telegol programı da yayından kaldırıldı.

Eylül 2014'ten itibaren Acun Medya'daki tüm programlar TV8'e taşındı. Ayrıca kanal Copa del Rey, Coppa Italia karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı. Mart 2016'dan itibaren NBA maçlarını da yayınlamaya başladı.

1 Eylül 2014 saat 20.00'de logosunu, jeneriklerini ve sloganını değiştirdi. Aynı zamanda Digiturk platformu üzerinden de eş zamanlı HD yayına geçti. 18 Şubat 2015'te TV8'in HD yayını, Türksat üzerinden de yayına başladı.

Yorumlar