Gündem

Yemek siparişi veren doktora güvenlik görevlileri saldırdı: Tekmeler coplar havada uçuştu!

İstanbul Bağcılar'da bir sitede ikamet eden stajyer doktorun siparişini getiren kurye içeri alınmayınca özel güvenlik ile doktor arasında tartışma çıktı. 3 güvenlik görevlisi bir olup doktoru tekme, yumruk ve copla darp etti. O anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

İstanbul Bağcılar'da düm akşam 21.30 sıralarında Bağcılar'da özel bir üniversite hastanesinde stajyer doktor olarak çalışan Hamdi Arslanoğlu nöbetten dönerek eve geldi ve internetten yemek siparişi verdi.

KİMLİK ALMAK İSTEYİNCE OLANLAR OLDU

Sitenin güvenlik görevlileri yemeği getiren kuryeden kimlik istedi. Ancak kurye kimliğini vermek istemedi. Kurye de bunun üzerine Arslanoğlu’nu telefonla arayarak güvenlik görevlilerinin kimliğini istediğini ve kendisinin vermek istemediğini söyledi. Arslanoğlu kuryeye haklı olduğunu, güvenlik görevlilerinin kimlik alma gibi bir yetkisinin olmadığını ifade etti.

TEKMELİ COPLU SALDIRI ANI KAMERADA

Stajyer doktor Hamdi Arslanoğlu, aşağıya inerek yemeğini kendisi teslim aldı ve yukarı çıktı. Sorasında Arslanoğlu, güvenlik amiri ile telefonda görüşerek ona da kimlik sorma yetkilerinin olmadığını söyledi. Telefonda bir süre daha tartıştıktan sonra güvenlik amiri “Geliyoruz lan!” dedi. Arslanoğlu da konuşmak için aşağı indi ancak tartışma bir süre de aşağıda devam ettikten sonra 3 özel güvenlik görevlisi Arslanoğlu’nu cop, tekme ve yumruklarla darp etti. Arslanoğlu, darp raporu alarak sitenenin güvenlik görevlilerinden şikayetçi oldu.
Darp anları cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

(İHA)

Sitene Ekle