Magazin |

Yeliz Yeşilmen ölümden döndü!

Ünlü sunucu ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından ölümden döndüğünü açıkladı. Yeşilmen, "Dün gece elektrik kaçağından ölüyorduk, çok büyük hayati tehlike atlattık" resmen canlı bombanın üzerinde yaşıyormuşuz" dedi.

Adanalı iş adamı Ali Uğur Akbaş ile evlendikten sonra, oraya yerleşen sunucu ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, evinde çıkan elektirik kaçağından ölümden döndüğünü açıkladı. İki çocuk annesi Yeşilmen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini korkuttu.

"ÖLÜYORDUK RESMEN"

Yeşilmen Instagram hesabından "Arkadaşlar çok merak etmişsiniz beni. Olaylar Olaylar. Gözlerden nazarlardan dolayı neler yaşadım anlatamam. O yüzden dudağım bile uçukladı. Arkadaşlar şu eve geldiğimden beri, yılanlar çıktı, tavan çöktü. Dün elektirik kaçağından ölüyorduk resmen çocuklarımla. Çok büyük bir hayati tehlike atlattık resmen."

"CANLI BOMBANIN ÜZERİNDE YAŞIYORMUŞUZ"

Yeliz Yeşilmen, korkutan olay sonrası elektirik tesisatını tamir ettirmek için ekip çağırdı. Arızanın toprak altından geldiğini söyleyen Yeşilmen, " Resmen canlı bombanın üzerinde yaşıyormuşuz, Allah korudu" dedi.