Yelda Demirören kimdir? Haluk Kalyoncu ve Yelda Demirören düğün görüntüleri!

Dün akşam Çırağan Saray'ında gerçekleşen düğünle dünyaevine giren Yelda Demirören ve Haluk Kalyoncu'nun hayatına dair bilgiler araştırılıyor. Medya dünyasının dev isimleri arasında sayılan gelin ve damadın kim olduğu, ne iş yaptıkları merak ediliyor. Peki Yelda Demirören kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Tüm detaylarıyla haberimizde...

Dün akşam Çırağan Sarayı’nda medya dünyasının iki dev isminin nikahı vardı. Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu unutulmaz bir düğünle evlendi. Düğünden ilk görüntüleri Milliyet’in emektar ekonomi gazetecilerinden Songül Hatısaru paylaştı. Yapılan haberler sonucunda gelin Yelda Demirören'in yaşamı, kaç yaşında olduğu ve ne iş yaptığı araştırılmaya başlandı. Tüm detaylarıyla haberimizde...

Yelda Demirören kimdir? Haluk Kalyoncu ve Yelda Demirören düğün görüntüleri!

DEMİRÖREN İLE KALKYONCU'NUN DÜĞÜNÜ ÇIRAĞAN'DA

Demirören’in kızı Yelda Demirören ile Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu görkemli bir düğünle evlendi. Bilindiği gibi Yelda Demirören, Demirören Medya’nın Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı. Haluk Kalyoncu’nun babası Hasman Kalyoncu ise ATV ve A Haber’in de sahibi olan Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük hissedarları arasında yer alıyor.

Demirören ve Kalyoncu Aileleri'nin mutlu günü... Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in kızı olan Yelda Demirören ile merhum iş adamı Hasan Kalyoncu'nun oğlu Haluk Kalyoncu evliliğe ilk adımı attı.

Yelda Demirören kimdir? Haluk Kalyoncu ve Yelda Demirören düğün görüntüleri! - Resim : 2

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve eşi Revna Demirören oğulları Cemal Demirören, Erdoğan Demirören, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Oktay Demirören ve eşi iş adamı Kıvanç Oktay, oğulları Sinan Oktay, Murat Oktay, Demirören Holding Yönetim Kurulu üyesi Tayfun Demirören ve eşi Reyhan Demirören, kızı Mina Demirören, oğlu Kaan Demirören, Demirören Medya Grubu CEO'su Mehmet Soysal, genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Yelda Demirören kimdir? Haluk Kalyoncu ve Yelda Demirören düğün görüntüleri! - Resim : 3

İş dünyasının önde gelen isimlerinden iş adamı Nihat Özdemir, iş adamı Alican Ulusoy, Merva Ulusoy, Tülay Ulusoy da Demirören ve Kalyoncu ailelerinin mutluluklarını paylaştı.

ULUSLARARASI İLİŞKİLER MEZUNU

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve eşi Revna Demirören’in kızları olan Yelda Demirören haziran ayında Özyeğin Üniversitesi Uluslarası İlişkiler Bölümü'nden mezun olmuştu.

 

 

 

Yelda Demirören kimdir? Haluk Kalyoncu ve Yelda Demirören düğün görüntüleri! ile ilgili etiketler