Magazin

Yeğeniyle teknede görüntülenen Murat Başoğlu darp edildi! "Seni burada istemiyoruz!"

2017 yılında yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede çekilen uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan ve ardından hakkında dava açılan sunucu Murat Başoğlu, geçtiğimiz günlerde uzun süre sonra ilk defa spor salonunun çıkışında görüntülenmişti. Başoğlu'nun son olarak gittiği spor salonunda darp edilmesi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ünlü sunucu Murat Başoğlu, 2017 yılında Bodrum'da yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede öpüşürken objektiflere yansımıştı. Skandal olayın ardından Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu, eşlerinden boşanmak zorunda kaldı.

KİRALAYACAK EV BULAMADI, SPOR SALONUNDA İSTENMEDİ

Büyük skandalın ardından birçok yerde istenmeyen Murat Başoğlu, eşinden ayrıldıktan sonra oturacak ev dahi bulamadı. Çok sayıda ev sahibi, Murat Başoğlu'na kapılarını kapattı. Olayın ardından çok az görüntülenen Başoğlu son olarak, spor yapmak için gittiği spor salonunda istenmedi.

"BU SALONDA SENİ İSTEMİYORUZ"

Skandal nedeniyle hala tepki gösterilen ünlü sunucu, spor yapmak için gittiği salonda, müşteriler tarafından tartaklandı. Bodrum Yalıkavak'taki bir spor salonuna gittiği öğrenilen Başoğlu'nun "Bu salonda seni istemiyoruz" diyen başka bir müşteri tarafından darbedildiği belirtildi. Başoğlu'nun yaşanan arbedenin ardından salondan çıkarıldığı ve spor salonu ile ilişkisinin kesildiği kaydedildi.

Diğer yandan Murat Başoğlu'nun tanınmamak için uzun süre sakalla da gezdiği biliniyordu.

MURAT BAŞOĞLU HAKKINDA

Murat Başoğlu 1968 yılında İzmir'de doğdu. Tahir Başoğlu adında abisi olan oyuncu geçtiğimiz sene, abisinin kızıyla kendisine ait teknede sarmaş dolaş yakalanmış ardından evliliği bitmişti. Murat Başoğlu, 17 yaşında mankenliğe başlamıştır. 10 yıl podyumlarda yer alan Başoğlu, ardından televizyon dünyasına transfer oldu. Televizyondaki ilk işi 1996 yılında Şebnem Dönmez ile sunduğu "Sabah Şekeleri" oldu. 1997 yılında yine Şebnem Dönmez ile "Görevimiz Tehlike" adlı yarışma programını sundu.

8 Haziran 2012‘de Star TV’de yayınlanmaya başlayan “Benzemez Kimse Sana” adlı yarışma programının 1. Sezonunun sunuculuğunu yaptı. 2013 yılının başında yenisi başlayan ve TV8 ekranlarında gösterilen “Bir Fikrin mi Var?” adlı yarışma programında sunuculuk yaptı. 2013 yılında juri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Erol Evgin ve Demet Akbağ‘ın olduğu “Benzemez Kimse Sana” adlı yarışma programını Murat Başoğlu sundu. Son olarak 2012 yılında "Bir Milyon Canlı Para" programını sundu. 2003 yılında televizyon kariyerine ara veren Başoğlu, aynı yıl "Biyer Reklam Ajansı"nı kurdu. Daha sonra "Tulipan" markasıyla tasarım ofisi kurarak işlerini devam ettirdi. "Takkunya, Bobblehead ve Catoonbox" gibi markalar altında tasarım ürünleri ticareti yapıyor.

2003 yılında ise Hande Bermek ile dünyaevine giren Murat Başoğlu'nun bu evlilikten Can adında bir oğlu dünyaya geldi. Eşini, evli olan öz yeğeniyle aldattıktan sonra boşanan Murat Başoğlu intihar haberleriyle gündeme geldi. 8 Haziran 2012‘de Star TV’de yayınlanmaya başlayan “Benzemez Kimse Sana” adlı yarışma programının 1. Sezonunun sunuculuğunu yaptı. 2013 yılının başında yenisi başlayan ve TV8 ekranlarında gösterilen “Bir Fikrin mi Var?” adlı yarısma programında sunuculuk yaptı. 2013 yılında juri koltuğunda , Seyfi Dursunoğlu, Erol Evgin Ve Demet Akbağ‘ın olduğu “Benzemez Kimse Sana” adlı yarışma programını Murat Başoğlu sundu.