“Yatırımcılarımızı faiz ödemekten kurtarıyoruz”

TOKİ ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat, yatırımcıları Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi WE Haliçli yapabilmek için kampanyada sınır tanımıyor. Banka kredisiz, yüzde 0 faizli 84 ay vadeli kampanyasıyla yatırımcısına yılın en büyük kampanya fırsatını sunan şirket, vadeleri 120 aya kadar çıkabiliyor. 120 ay vadeli ödemelerde ise sadece yüzde 0.29 faiz oranı uygulanıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olmak isteyenlere 0 faiz 84 ay vade seçeneği sunuluyor.

İlk markalı konut projesi WE Haliç ile Türkiye’nin ilk master planlı kentsel dönüşüm projesini sektöre kazandıran Ilgın İnşaat, gerçekleştirdiği kampanyalarla da sektörde örnekle gösteriliyor. Hazırladığı iç finansman modeliyle yatırımcıları kredi kullanmaktan kurtaran şirket, yüzde 0 faizli, 84 ay vadeli kampanyasıyla faiz yükünü de ortadan kaldırıyor. Yatırımcılar ödeme süresini uzatmak isterse, vadeler yüzde 0.29 faiz oranı ile 120 aya çıkarılabiliyor.

“TÜM UNSURLARIYLA SEKTÖRDE ÖRNEKLE GÖSTERİLEN PROJE”

WE Haliç’in sadece Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi olarak değil, merkezi lokasyonu, mimarisi, sosyal donatıları ve sunduğu yüksek katma değer ile de sektörde örnek teşkil ettiğini vurgulayan Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, yatırımcıları tüm unsurlarıyla kusursuz bir projeden konut sahibi yapabilmek için yılın en büyük kampanyası olarak gördükleri bir kampanya hazırladıklarını ifade etti.

Hakan Bucak, yeni kampanyaları hakkında şu bilgileri verdi:

“We Haliç projesi, eski mahalle kültürünü yaşatan prestijli bir konut ve yaşam projesi olarak Gaziosmanpaşa’nın sosyal ve kültürel dönüşümünde de liderlik ediyor. Dolayısıyla bölgede başlattığımız dönüşüm hareketiyle de yatırımcılarımızın taktirini kazanıyoruz. Biz de sunduğumuz kampanyalarla yatırımcılarımızı projemizden konut sahibi yapabilmek için çaba serf ediyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz yeni kampanyamızda yatırımcılarımızı kredi çekmekten kurtarıyoruz. Kendi iç finansman modelimizle 60 ay vadeli ödemelerde faizleri sıfırlıyoruz. Daha uzun sürede ödeme yapmak isteyen yatırımcılarımız için vadeleri, yüzde 0.29 faiz oranıyla 120 aya uzatabiliyoruz. Böylece yatırımcılarımızı yüksek seyreden kredi faiz oranlarına karşı korumaya alarak faiz ödemekten kurtarıyoruz. Diğer taraftan da anlaşmalı bankalarımız üzerinden almak istedikleri konut için 0 faiz 84 ay, 0,29 faiz 120 ay vadeli ödeme seçenekleri sunuyoruz”

TÜRKİYE’NİN İLK ÇEVRE DOSTU MAHALLESİ

WE Haliç projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde yükseliyor. Tüm unsurlarıyla uluslararası çevre dostu bina özelliklerine sahip yeşil bir mahalle olarak dikkat çeken proje, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. 58 bin 500 metrekarelik alanda, bin 57 konut ve 27 ticari alan olmak üzere bin 84 bağımsız bölümden oluşan projenin büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış olan We Haliç, çevreye karşı duyarlılığını uluslararası Leed ND Gold sertifikasına adaylığıyla taçlandırıyor. 25 bin metrekare yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu mimarisi ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak tanımlanıyor. Daire başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile mahalle kültürünün tamamlayıcısı olarak rol alıyor. 3 bin metrekarelik sosyal aktivite alanında; kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitness bölümlerinin yer aldığı projenin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

OSMANLI MİMARİSİ MODERN MİMARİYLE BULUŞTU

Osmanlı klasik mimarisiyle modern mimariyi buluşturan bir yaklaşım sergileyen We Haliç, sahip olduğu üstün özelliklerle alışverişten spora, sağlıktan eğitime farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak nitelikte bir yaşam konforu sağlıyor. Yalnızca eşsiz konumu ve manzarasıyla değil, geleneksel ve moderni birleştiren etkileyici mimarisiyle de Eski İstanbul’u doyasıya yaşatıyor.

STÜDYODAN 5+1’E KADAR DAİRE SEÇENEKLERİ

WE Haliç 11 blokta 1.057 daire, 27 ticari ünite ile toplamda 1.084 bağımsız birimden oluşuyor. We Haliç’te 50 m2 lik stüdyolardan başlayıp farklı daire tipleri ve metrekare seçenekleriyle 5+1’e kadar farklı büyüklükteki bahçeli, teraslı ve 3 metre tavan yüksekliğine sahip daire seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri 290 metrekareye kadar uzanıyor. We konseptli konut ve çarşı bölümleri; WE konut, We bulvar çarşı, We meydan olarak tanımlanan projede fiyatlar, 363.000 TL’den başlıyor. Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla sahip bulunan proje, ticari ve sosyal donatılarıyla bir mahalle konsepti yaratıyor. We bulvar çarşıdaki seçkin markaların yer aldığı ticarî alanları kaplayan mağazalar, kafeler ve restoranların yer aldığı prestij caddesini, şehrin kalbinin attığı bir bulvara dönüştürüyor.

ŞEHRİN KALBİNİN ATTIĞI YERDE ÜST DÜZEY YAŞAM KONFORU

E-5 ve TEM karayolunun orta noktasında yer alan We Haliç, Boğaz köprülerine, havalimanlarına yakın, ulaşım aksının tam ortasında, şehrin kalbindeki konumuyla üst düzey yaşam konforu sunuyor. Mevcut kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına ek olarak 2018 yılı içinde ve 2019’da devreye girecek olan Mecidiyeköy-Mahmutbey ile Vezneciler-Gaziosmanpaşa-Sultangazi metro hatları, Haliç tramvayı ve proje aşamasında olan Alibeyköy-Eyüp tünelleri, We Haliç’in özel lokasyonunu daha da avantajlı hale getiriyor. We Haliç, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü’ne 8, Atatürk Havalimanı’na 10, Mecidiyeköy’e 7 dakika uzaklıkta, Eyüpsultan Camii’sine sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

“Yatırımcılarımızı faiz ödemekten kurtarıyoruz” ile ilgili etiketler ılgın inşaat hakan bucak