Popüler Haberler |

Yasemin Ergene Özilhan kimdir? Kaç kilo?

Yasemin Ergene Özilhan kimdir? Taner Ölmez, Sinem Ünsal,Hazal Türesan ve Sinem Ünsal gibi başarılı oyuncuların kadrosunda bulunduğu Mucizde Doktor dizisin fragmanındaki detay izleyicilerin dikkatlerinde kaçmadı. Dizinin fragmanında bir döneme damga vuran yapımlar arasında olan Doktorlar dizisinde ro alan Yasemin Ergene Özilhan'ın gözüktü. Peki Yasemin Özilhan kimdir? Detaylar haberimizde...

Yasemin Ergene Özilhan kimdir? FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanında Yasemin Ergene Özilhan yer aldı. Doktorlar dizisinde El karakterini canlandıran Yasemin Ergene Özilhan, Mucize Doktor dizisinde de Doktor Ela karakteriyle gözüktü. Fragmanda yer alan oyuncu izleyicileri meraklandırdı.

YASEMİN ERGENE ÖZİLHAN KİMDİR?

Doktorlar dizisnde Ela karakterini canlandıran Yasemin Ergene, 1985 yılında Hamburg'da doğdu.Yasemin Ergene 2011 senesinde İzzet Özilhan ile evlendi.Instagram'da paylaşımları takipçilerinin büyük beğenisini kazanıyor.

Yasemin Özilhan, Temmuz 2018'de Aslı Şen'in Youtube kanalına konuk oldu. Şen'in kanalında Özilhan, hamilelik döneminde aldığı  kiloları aldığı şu sözleri ile açıkladı: "Emine'de 19 kilo aldım 74 kilo ile doğuma girdim. 2 ay içinde 25 kilo verdim. 50 kiloya düştüm."

MUCİZE DOKTOR DİZİSİNİN YENİ BÖLÜM FRAGMINDA YER ALDI!