Magazin

Yasak Elma'nın entrikacısı Şahika'nın cenazesinden senaryo hilesi iddiası

Yasak Elma dizisi 109. yeni bölüm fragmanına Şahika’nın cenaze töreni damgasını vurdu. yayınlandığı ilk günden bu yana izlenme rekorları kıran Yasak Elma dizisi adım adım finale doğru giderken Şahika'nın cenazesinin senaryo hilesi bile olabileceği bile iddia edildi.

Yasak Elma dizisi yeni gelişmeler ile izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor. Üst üste yaşanan ayrılıklar sonrasında final iddiaları daha da güçlenen Yasak Elma dizisinin son kurbanı bu sefer Şahika oluyor. Düzenlenen cenaze töreni ile Şahika sonunda toprağa veriliyor.

Cansu karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya’nın ardından bu sefer de Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade’nin ayrılacak olması Yasak Elma izleyenlerini oldukça üzerken daha da yeni gelişmelerin kapının ardında beklediği ve şok dalgasının devam edeceği iddia ediliyor.

Canlandırdığı Şahika karakteriyle Yasak Elma dizisinin efsaneleri arasında yer alan Nesrin Cavadzade içinde izleyenler “Efsaneler asla ölmez” yorumunda bulundu. Dizinde entrikaların kraliçesi olan Şahika’nın öleceği ile ilgili haberlerin ayyuka çıkması sonrasında Nesrin Cavadzade’nin yeni projesinin ne olacağı da şimdiden merak edildi.

Ancak gelen son bir iddia da yayınlanan Yasak Elma 109. bölüm fragmanının tamamen bir senaryo hilesi olduğu da kulislerden sızan haberler arasında yerini aldı.

Yinede Yasak Elma dizisinde Şahika karakteri 109. bölümde ölerek Yasak Elma’dan ayrılacak. Cenaze töreninden ilk görüntü yeni fragmanda yayınlanırken Cavadzade, yakında sürprizlerle yeniden hayranlarının karşısında olacağını da ihmal etmedi.