Magazin

Yasak Elma yeni sezonunda skandal ifşa! Biran Damla Yılmaz'ın rolü ortaya çıktı! Tepkiler başladı!

Fox Tv'nin entrikalarla dolu dizisi Yasak Elma kısa bir süre sonra ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosunda da değişimler yaşanan diziye son olarak Biran Damla Yılmaz katılmıştı. Yasak Elma yeni sezonunda skandal ifşa da ortaya çıktı.

Her bölümüyle izleyicisine heyecan dolu anlar yaşatan ve yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmak isteyen Yasak Elma'da bu kez gerçekten bir bomba patlayacak. Özellikle Çağatay ile Yıldız arasında yaşanacak gelişmeler yeni sezona dair ipuçları vermeye başladı. Yasak Elma yeni sezona dair skandal ifşa sonrası izleyici de sabırsızlıkla yeni bölümü beklemeye başladı.

"YASAK ELMA YENİ SEZONU İFŞA OLDU!"

Dizinin yeni sezonuna dair ifşa gündeme bomba gibi düştü. Babası Hasan Ali'nin ölümü sonrası bir türlü kendini bulamayan Çağatay ile Yıldız'ın arasına kara kedi giredcek. Bambaşka birine dönüşen Çağatay'ın ilk hamlesi ise Yıldız'ı aldatmak olacak.

Yasak Elma Çağatay Kimdir, Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler - Finans Ajans

Peki Çağatay Yıldız'ı Kiminle Aldatacak?

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Yasak Elma oyuncu kadrosuna katılan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz Kumru karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak. Çağatay karısı Yıldız'ı Kumru ile aldatacak.

Yasak Elma 89. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Çağatay Yıldız Aşkı Başlıyor!  - Magazin Haberleri

Kumru Yasak Elma'da Dengeleri Değiştiriyor!

Kumru ile aşk yaşayan Çağatay illa ki seyircinin tepkisini çekecek. Yaşan bu yasak aşka ise ilk büyük engeli Kumru'nun babası çıkaracak. Elinden geleni yapan ve bu aşka engel olmaya çalışan babanın yardım isteyeceği tek bir kişi olacak: O da Ender.

Biran Damla Yılmaz - YouTube

Yasak Elma'nın yeni sezonuna dair skandal ifşa sonrası izleyici sabırsızlıkla dizinin yeni sezonunu beklemeye geçti. Bakalım daha neler olacak.