Magazin

Yasak Elma Yeni Kararlar Aldı! Reyting Düşüşlerini Bu Kararlar Yükseltecek! İşte O Kararlar

Bilindiği üzere Yasak Elma dizisi yayınlandığı ilk günden beri sansasyonel senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Her hafta seyirciler Yasak Elma'nın yeni bölümünün gelmesini iple çekmektedir.

Bilindiği üzere Yasak Elma dizisi yayınlandığı ilk günden beri sansasyonel senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Her hafta seyirciler Yasak Elma'nın yeni bölümünün gelmesini iple çekmektedir.

Geçtiğimiz sezon başarılı bir sezon finaliyle tatile çıkan dizi, bu yeni sezonda ise yeni oyuncular ve onların yeni hikayeleri ile senaryodaki dinamizmi yeniden harekete geçiriyor.

Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Yasmin Erbil, Erdal Bilingel, Gizem Denizci ve Yeşilçam oyuncusu Ali Tutal yeni sezonda bize yeni hikayeler sunmak üzere diziye dahil olmuş isimlerdendir. 

Yasak Elma Yasak Aşk

Kırgın Çiçekler'in Eylül'ü ve Baraj dizisinin Nehir'i olan başarılı oyuncu Biran Damla Yılmaz, yeni sezonda Yasak Elma dizisine Kumru karakteriyle dahil olmuştur. Kumru karakterinin, Berk Oktay'ın canlandırdığı Çağatay karakteriyle yasak aşk yaşaması dizinin yeni sezonunda da bir aşk üçgeni izleyeceğimizin göstergesidir.

Yıldız'ın bu yasak aşkı hemen öğrenip öğrenmeyeceği ise meçhul olan bir başka durumdur. Seyyid, Güneş'e Köprü gibi Yeşilçam filmlerinden tanıdığımız Ali Tutal da diziye yeni katılan isimlerden biridir. Ali Tutal, dizide Ömer karakterine hayat veren Emre Diner'in babası rolündedir.

Diziye yeni katılan isimlerden olan Gizem Denizci ise daha önce Kiralık Aşk dizisindeki Ayşegül karakterine hayat vermiştir. Yasak Elma dizisinde ise Ömer'in babası olan Ali Tutal'ın hemşiresi olarak rol almaktadır. 

Reytingler Eskiye Nazaran Düşük

Yasak Elma çoğunlukla yüksek reytinglerle günü kapatmış dizilerden biridir. Kadrodan ayrılan pek çok oyuncu diziye kan kaybettirmiş gibi gözüküyor.

Gözünü kırpmadan hem kadroda hem de hikayede pek çok yenilik yapan ekip yeni sezona da pek çok yeni hikaye ve yeni oyuncuyla başlamıştır. Dizi için güçlü bir karakter olan Şahika karakterinin yokluğu kolay kolay doldurulamayacak gibi duruyor.