Medya

Yarının Sınırında filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

20 Ekim Star TV yayın akışında yer alan Yarının Sınırında adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Yarının Sınırında hangi kanalda? Yarının Sınırında oyuncuları kimlerdir?

Yarının Sınırında filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi? 20 Ekim Star TV yayın akışında yer alan Yarının Sınırında adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Yarının Sınırında 2014 yılında vizyona girmiştir..

YARININ SINIRINDA FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmek durumundadır ve bu güç birliği dışında ikinci bir şansları yoktur.

Yarının Sınırında filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

Subay Bill Cage daha önce bu savaşlardan hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir ve atıldığı yeni görevi onun için bir nevi intihar anlamına gelmektedir. Beklenen olur; Cage dakikalar içerisinde öldürülür... Fakat bu bir sonu değil, yeni bir başlangıcı doğurur. Cage, sıradışı bir şekilde cehennem gibi bir günde uyanır, kendini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulur. Buna göre her seferinde ölüp sonrasında yeniden dirilip aynı savaşı bir kez daha tekrarlamak zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha zeki ve Mimics'lerle daha kolay başa çıkabilir hale gelse de kendine verilen iş dünyanın en zorlu görevidir.

YARININ SINIRINDA FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Doug Liman

Oyuncular: Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton

Tür: Bilimkurgu, Aksiyon

Yapım Yılı: 6 Haziran 2014 / 1s 53dk