Dizi |

Yargı Dizisinde Ilgaz Zafer'in Ölümünü Öğrenip Ceylin'e Açıklıyor!

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi Yargı 24. bölüm fragmanı Savcı Ilgaz'ın gözyaşlarına sahne oldu. Bir süredir Zafer'in ölümü ile ilgili araştırma yapan Ilgaz, Çınar'ın Zafer'i öldürdüğünü öğrenip Ceylin'e anlatacak mı, saklayacak mı? Öte yandan Aylin gemileri yakıp Osman'dan boşanması an meseleri... İşte Yargı yeni bölüm fragmanı...

Yargı 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları soluksuz izlenen Yargı dizisinde Savcı Ilgaz Zafer'in ölümü ile ilgili gerçeği öğreniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında gözyaşlarına boğulan Ilgaz, Ceylin'e, "Çınar'a benziyorsun" diyerek sitem ediyor.Yargı Dizisinde Ilgaz Zafer'in Ölümünü Öğrenip Ceylin'e Açıklıyor! İşte detaylar...

Ilgaz Çınar'ın Zafer'i öldürdüğünü öğrenip Ceylin'e açıklasın diyen Yargı dizisi izleyenleri ilk bölümden bu yana dürüst olan Savcı'nın bu gerçeği Ceylin'den saklamayacağını düşünüyor. Ancak dizinin senaristi Sema Ergenekon'un ters köşeleri sonrası akıllara her türlü ihtimal geliyor. Diğer yandan Zafer'in ölümü ile ilgili gerçeği ılgaz ve Ceylin birlikte öğrenme olasılıkları da var.

Aylin Tüm Gemileri Yaktı, Osman'dan Boşanıyor!

Yargı dizisinde Aylin ise tüm gemileri yakıp Osman'dan boşanıyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Aylin'in kendi ayakları üzerinde duran ve aldığı kararlarla yaşayan bir kadın profili görmemiz mümkün.

Yekta'nın hapise girmesinde parmağı olan Ceylin, bakalım Çınar'ın Zafer'i öldürmesiyle ilgili nasıl bir tavır takınacak? Yargı 24. bölüm Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak.