Popüler Haberler

Yargı 3. bölüm fragmanı ön izleme!

Yargı 3. bölüm fragmanı izle! Yargı 3. bölüm fragmanı takipçiler merak ediliyor. 26 Eylül Pazar akşamı dizinin son bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Peki, Yargı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yargı 3. bölüm fragmanı izle takipçiler tarafından merak ediliyor. Başrollerinde Pınar Deniz’in rol aldığı Yargı 3. yeni bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün bu akşam ekrana gelmesinin ardından izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Yargı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YARGI 3. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Erguvan ailesi küçük kızlarının ölümüyle darmadağın olur. Annesinin, ablasının, babasının herkesin acısına göğüs germek, kendi acısını yaşamak ve kardeşinin katilini bulmak için kanının son damlasına kadar savaşmak görevi Ceylin’indir. Kız kardeşinin cansız bedenini gören Ceylin, hayatının en büyük  sınavıyla karşı karşıyadır. Yüreğine düşen bu acıya kendini bırakmak, acıya boğulmak ya da savaşmak. Her iki yol da Ceylin için imkansızlıklarla doludur. Çünkü baş şüpheli olan Çınar’ı savunmak artık mümkün değildir. Savunmaması ise, delillerden uzak kalması anlamına gelmektedir. Ceylin hayatının en zor kararını vermek zorundadır.

Ilgaz, Çınar’ın bu cinayeti işlemediğine inanmaktadır; ama, kardeşinin bir noktada yalan söylediğine de emindir. Ortaya çıkan her delille listeye yeni bir şüpheli eklenir. Sorular giderek artmaktadır; Çınar, katil midir, değilse gerçek katil kimdir? Ilgaz da Ceylin de önlerine gelen her delille çok iyi tanıdıklarını düşündükleri kardeşlerinin, hiç de zannettikleri kişiler olmadığı gerçeğiyle yüzleşmeye başlar. Katili bulmak için yürüdükleri yolda inançları ve değerleri sınanmaya devam edecektir. Üstelik ikisini de çok büyük bir darbe beklemektedir.

Sitene Ekle