Magazin

Wilma Elles'in iki çocuğunun babası Kerem Göğüş’e açtığı davayı kazandı

Erkan Petekkaya ve Ayça Bingöl ile başrolü paylaştığı “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde canlandırdığı Caroline karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran 34 yaşındaki Alman asıllı oyuncu Wilma Elles, ünlü iş adamı Kerem Göğüş'ün 6 yıl önceki birlikteliklerinden dünyaya gelen ikiz çocuklarının masraflarını karşılamadığı iddiasıyla geçen yıl mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme, her bir çocuk için aylık 770’er Euro’dan toplam 1.540 Euro’nun Göğüş’ten alınarak ikiz çocuklarına ödenmesine karar verdi.

Wilma Elles ile Kerem Göğüş 24 Aralık 2014 tarihinde bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşmeye göre Kerem Göğüş, 2015 yılında dünyaya gelen her bir çocuk için 770 Euro nafakayı ödemeyi kabul etti ve çocukların tüm masraflarını ödemeyi taahhüt etti. Ancak Kerem Göğüş hem Wilma Elles ile birlikteyken hem de ayrıldıktan sonra ikiz çocuklarına herhangi bir yardımda bulunmadı. Çocukların tüm masraflarını Wilma Elles tek başına karşıladı.


Wilma Elles’in avukatlarının mahkemeye sunduğu dilekçede, “Kerem Göğüş’ün gayrimenkulleri vardır. Ayrıca kira gelirleri bulunmaktadır. Ekonomik durumu gözönünde bulundurularak çocukların ihtiyaçlarının artması ve Kerem Göğüş’ün üzerine düşen yükümlülükleri yerine getirmediğinin kabul edilmesiyle bin 540 Euro nafaka bağlanmasını talep ediyoruz” denildi.

wilma elles - kerem göğüş

 

AYLIK 1.540 EURO ÖDEYECEK

Davanın karar duruşmasına Wilma Elles’in avukatı katıldı. Kararını açıklayan mahkeme, Wilma Elles’in davasını kabul etti. Mahkeme, her bir çocuk için aylık 770’er Euro’dan toplam 1.540 Euro’nun davalı Kerem Göğüş’ten alınarak ikiz çocuklarına ödenmesine karar verdi.

wilma elles - kerem göğüş