Popüler Haberler

WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır? WhatsApp İOS telefonlarda nasıl siyah mod yapılır?

WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır? Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alan WhatsApp, kullanıcılarına yeni özelliklerini açıkladı. Siyah mode özelliği artık WhatsApp içinde kullanılabilecek. Android ve İOS telefonlara getirilen özelliğü kullanmak isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır? WhatsApp İOS telefonlarda nasıl siyah mod yapılır? Merak edilen detaylar haberimizde...

WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır? Siyah mode özelliği artık WhatsApp içinde kullanılabilecek. Android ve İOS telefonlara getirilen özelliğü kullanmak isteyenler araştırma yapmaya başladı. Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alan WhatsApp, kullanıcılarına yeni özelliklerini açıkladı. İşte WhatsApp karanlık mod nasıl yapılır? WhatsApp İOS telefonlarda nasıl siyah mod yapılır? Merak edilen detaylar haberimizde...

WHATSAPP KARANLIK MOD NASIL AÇILIR?

Android telefonlarda öncelikle WhatsApp’ı güncelleyip açtıktan sonra uygulama ayarlarına girmeniz gerekiyor. Ardından;

Sohbetler bölümündeki Tema seçeneğinden “Koyu“ bölümüne tıklayarak WhatsApp karanlık moda geçebilirsiniz. Android cihazlarda karanlık mod şimdilik sadece Android 10 cihazlarda.

IPHONE'LARDA KARANLIK MOD NASIL AÇILIR?

iOS 13 yüklü cihazlarda ise Ayarlar > Ekran ve Parlaklık bölümünden “Koyu” seçeneğine tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Android 9 ve daha eski Android sürümlerindeki kullanıcılar ise WhatsApp Ayarları > Sohbetler > Tema'ya giderek ‘Koyu' seçeneğini işaretleyerek bu özelliği aktif hale getiriyor.