Whatsapp, Instagram, Facebook neden açılmıyor, çöktü mü?

Sosyal paylaşım ağlarından Whatsapp, Instagram ve Facebook’un çöktüğü belirtildi. Gece saatlerinde Whatsapp, Instagram ve Facebook’a girmek isteyen kullanıcılar bunun sebeplerini araştırmakta. Whatsapp, Instagram, Facebook neden açılmıyor?

Sosyal paylaşım ağlarından Whatsapp, Instagram ve Facebook’un çökmesi kullanıcılar arasında büyük bir şok etkisi yarattı. Gece saatlerinde Facebook’a girmek isteyen kullanıcılar “Maalesef bir şeyler ters gitti. Elimizden geldiği kadar hızlı şekilde düzeltmeye çalışıyoruz” mesajı ile karşılaştı.

Whatsapp, Instagram, Facebook neden açılmıyor?

Dünyanın en büyük sosyal medya ağları arasında yer alan Whatsapp, Instagram ve Facebook’un çöktüğü belirlendi. Konu hakkında henüz net bir açıklama yapılmazken kullanıcıların bu platformları kullanamadığı gözlemlendi.

Yarım milyardan fazla Facebook kullanıcısının kişisel verileri geçtiğimiz günlerde ücretsiz olarak yayınlanmıştı. Yayınlanan verilerin 32 milyonu ABD’deki, 11 milyonu Birleşik Krallık’taki ve 6 milyonu Hindistan’daki 20 milyonu ise Türk kullanıcılara ait olduğu ifade edilmişti.

Whatsapp, Instagram, Facebook neden açılmıyor, çöktü mü? ile ilgili etiketler WhatsApp Instagram Facebook Sosyal Medya