Gündem

Veyis Ateş canlı yayında 'ses kaydı' iddialarını yanıtlarken çıkan reklam dikkat çekti!

Günlerdir Türkiye'nin gündeminde olan Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz ile yaptığı telefon görüşmesi iddiaları üzerine Ateş, Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı. Ses kayıtları olduğunu iddia eden Sezgin Baran Korkmaz konusu üzerine canlı yayında ekranda gösterilen reklam sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

İş insanı Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 Milyon Euro istediğine dair ses kayıtlarının bulunduğu iddia edilen Veyis Ateş'in Habertürk'e verdiği istifanın ardından canlı yayında konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

PARA İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Ses kaydının doğru olmadığını ve Korkmaz'dan kendisi ya da başkaları adına para istemediğini söyleyen Veyis Ateş canlı yayına bağlanan Sezgin Baran Korkmaz tarafından sert bir dille yalanlandı.

EKRANA YANSIYAN REKLAM SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİ OLDU

Veyis Ateş ve Sezgin Baran Korkmaz programda kendi doğrularını ispat etmeye çalışırken ekranda beliren ve "Ses kaydı" aldığını söyleyen bir internet sitesinin reklamı televizyon karşısındaki seyirci için tam bir ironi oldu.

Günün Videosu
Muğla'da bir haftadır devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları vatandaşların da desteğiyle hız kesmeden devam ediyor. Ekipler ve gönüllü vatandaşlar canla başla gece-gündüz demeden alevlere müdahale ediyor. Yangın gece saatlerinde İHA ekibi tarafından havadan drone ile görüntülenirken, gecenin karanlığını alevler aydınlattı. İşte o anlar...