Veli ile öğretmen, öğrencilerin gözü önünde birbirine girdi

Diyarbakır'da veli ve öğretmen, öğrencilerin gözü önünde yumruklu tekmeli kavgaya tutuştu. Kavga diğer öğretmenlerin araya girmesiyle sona erdi. Okul koridorundaki kavga güvenlik kamerasına yansıdı.

Diyarbakır'da, dün öğlen saatlerinde Bağlar ilçesindeki Nuriye Çelebi Eser İlkokulu'nda, çocuğuna hakaret ettiği gerekçesiyle okula gelen veli A.K., öğretmen H.Ş. ile konuşurken bir anda sinirlendi.

Veli A.K., çocuğunun gözü önünde öğretmen H.Ş.'ye yumruk attı, H.Ş. de ona karşılık verdi. Öğrencilerin gözü önünde koridorda devam eden yumruklu tekmeli kavga, diğer öğretmenlerin araya girmesiyle sona erdi.

Veli ile öğretmen, öğrencilerin gözü önünde birbirine girdi

İhbar üzerine okula gelen polis ekipleri, tarafları karakola götürdü. Karakolda ifadeleri alınan öğretmen ve velinin birbirinden şikâyetçi olmadan karakoldan ayrıldığı öğrenilirken, geriye çocukların gözü önünde yaşanan kavganın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri kaldı.

İHA

Veli ile öğretmen, öğrencilerin gözü önünde birbirine girdi ile ilgili etiketler Diyarbakır okulda kavga Nuriye Çelebi Eser İlkokulu

Sitene Ekle