Yaşam |

VEDAŞ, sosyal sorumlulukta hız kesmiyor!

Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) sosyal sorumluluk projelerine aralıksız devam ediyor.

Özellikle köy ve mezra okullarında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle gündeme gelen VEDAŞ, bu sefer de Yüksekova İlçesine bağlı Kamışlı Köyü Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilere eğitim materyali hediye etti.

Sosyal sorumluluk çalışmalarının temel amacının, bölgenin sosyo-ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlamak olduğunu ifade eden VEDAŞ Hakkari İl Müdürü İsmail ÖZDEMİR; “VEDAŞ ailesi olarak aydınlık geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz öğrencilerimizi çok önemsiyor, onlara değer veriyoruz. Şirketimizin daha önce gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmalarına bugün de Yüksekova İlçemize bağlı Kamışlı Köyü’nde devam ediyoruz.” dedi.

Kamışlı Ortaokulu Müdürü Mustafa AKYILDIZ ve Müdür Yardımcısı Arzu ÖZHAN, VEDAŞ yetkililerine teşekkür ederek “Kurumların eğitime paydaş olması, toplumsal dayanışma açısından da çok önemlidir. VEDAŞ ailesine eğitime desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi