Vatandaşla tartışan İBB zabıtasının yaptığı kameraya böyle yansıdı: Zorla araca bindirdi

İstanbul Maltepe'de İBB'ye bağlı zabıta ekipleriyle bir vatandaş arasında tartışma çıktı. Zabıta ekipleri tartışma sırasında vatandaşı zorla aracına sokmaya çalıştı. Vatandaşla zabıta ekipleri arasında yaşananlar kameraya yansıdı.

Maltepe’de bir sürücü ile İBB’ye bağlı zabıta ekipleri arasında çıkan tartışma esnasında, zabıta ekipleri vatandaşı aracına ittirerek sokmaya çalıştı. İBB zabıta ekipleri ile vatandaş arasında yaşanan tartışma anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay geçtiğimiz günlerde Maltepe sahil yolu üzerinde akşam saatlerinde meydana geldi. Sahil yolu üzerinde seyir halinde olan sürücü ile İBB’ye bağlı zabıta ekipleri arasında henüz bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine vatandaşı aracına ittirerek sokmaya çalıştı.

Yaşanan o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde araç sürücüsünün “Bana kim vurdu” dediği ve zabıta ekiplerinin sürücüyü araç içerisine zorla sokmaya çalıştığı görüldü.

Vatandaşla tartışan İBB zabıtasının yaptığı kameraya böyle yansıdı: Zorla araca bindirdi ile ilgili etiketler İBB Maltepe Zabıta vatandaş tartışma