Gündem |

Vatandaşı sokağa dökmek isteyen provokatör CHP'nin kadrolu elemanı çıktı! / VİDEO

Oğlunun da tutuklu olduğunu belirterek Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşünde halkı provoke eden kadının foyası çabuk ortaya çıktı. Güneş gazetesi, söz konusu provokatörün CHP’nin kadrolu elemanı olduğunu ortaya çıkardı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul yürüyüşünde ortaya çıkan Şenay Günaydın, “Oğlum FETÖ’den tutuklu. Adalet istiyorum” diye kameralara açıklamalarda bulundu.

KILIÇDAROĞLU ASLAN GİBİYMİŞ

Kimseye merhametinin kalmadığını söyleyen Günaydın, halkı da sokağa inmeye çağırdı ve kimseye acıma duygularının olmamasını istedi. Kemal Kılıçdaroğlu'nun “aslan” gibi olduğunu savunan Şenay Günaydın, sonuna kadar CHP'nin arkasında olduğunu söyledi. Günaydın, kameralar karşısındaki skandal sözleriyle tüm Türkiye’nin tepkisini topladı.

gerkjerg

CHP’Lİ BELEDİYEDEN MAAŞ ALIYOR

Günaydın’ın foyası çok geçmeden ortaya çıktı. CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı’nın örgütlenme ve örgüt yönetiminden sorumlu İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi olan Şenay Günaydın, aynı zamanda CHP’li Ataşehir Belediyesi’nde kadrolu olarak çalışıyor.

Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşüne de çok sayıda belediye çalışanıyla birlikte gönderilmiş. Üstelik, FETÖ’den tutuklu olduğunu söylediği oğlu ise henüz lise çağında ve tutuklu değil.

HER EYLEMDE EN ÖN SIRADA

Kadrolu sahtekar Şenay Günaydın, kameraların olduğu her yerde başta Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP’li üst düzey yöneticilerle pozlar veriyor. Bununla da kalmayıp mikrofonlara açıklamalar yapıyor, yahut yalan ve çarpıtma dolu konuşmalarını sosyal medya hesabından paylaşıyor.

ekjgetgeg

‘DİNDAR KADIN’ İMAJINA SOYUNDU

Başındaki başörtüyle “CHP’li dindar kadın” imajına soyunan Şenay Günaydın, İsra Suresi’nin 81. ayetini de tersten okudu. “Hak geldi batıl zail oldu” yerine, “Batıl gelecek, hak zail olacak” dedi.

FETÖ’cülerin, 15 Temmuz’la ilgili yalan yanlış uydurmalarını da ardı ardına sıralayıp, “Kimseye merhametim yok. Bu millet sokağa dökülmekten anlıyor, herkes evlerinden çıksın” sözleriyle halkı isyana davet etti.

fwefeggg