Gündem

Vatandaş Kılıçdaroğlu'nun yüzüne söyledi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'da esnaf ziyareti sırasında vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Kılıçdaroğlu'nun yanına giderek işe yaramaz insanları yanından ayırması gerektiğini söyleyen vatandaş, "Sizi her şekilde başkan olarak görmek isteyenler var. Ama siz bu gidişle mahallemizdeki muhtar bile olamayacaksınız" dedi.

CHP Lideri, Osmangazi ilçesi Emek Mahallesi'nde esnaf ziyareti yaptı. Polisin güvenlik tedbiri de aldığı ziyaret esnasında bir vatandaş, "Yıllardır bugünü bekliyordum" diyerek Kılıçdaroğlu'nun yanına gitti.

Kendisinin vatandaş olduğunu dile getiren kişi, "İzlemiş olduğunuz yolları eleştiriyorum. Emperyalizmin yanında olan, işe yaramaz insanlardan kendinizi ayırmadığınız müddetçe gönülerin başkanı olamadınız, olamayacaksınız. Sizi her şekilde başkan olarak görmek isteyenler var. Ama siz bu gidişle mahallemizdeki muhtar bile olamayacaksınız" dedi.

CEVAP VERMEDİ

Vatandaşı dinleyen Kılıçdaroğlu herhangi bir cevap vermeden esnaf ziyaretini sürdürdü. Özel güvenlik görevlileri de Kılıçdaroğlu'na tepkisini dile getiren kişiyi uzaklaştırdı.

Kılıçdaroğlu birkaç esnaf ziyaretinin ardından gezisini kısa keserek Mudanya'daki açılış için Bademli'ye hareket etti.

Sitene Ekle

Yorumlar