Vatan Şaşmaz cinayetinde son dakika gelişmesi... Telefon şifreleri ortaya çıktı! VİDEO

Star TV’nin yeni kriminal programı Balçiçek İlter'le Olay Yeri 4 Eylül 2017 Canlı Yayın ile ekranlara geldi. Evlilik programlarının yerine getirilen bu programın daha ilk bölümü bile reytinglere hızlı bir giriş yaptı. Çünkü programın ilk gündem konusu geçtiğimiz hafta eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz cinayeti oldu.

Balçiçek İlter'le Olay Yeri 4 Eylül 2017 Canlı Yayında Vatan Şaşmaz cinayetinin konuşulmayanları gün yüzüne çıkmaya başladı. Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan, telefonla canlı yayına bağlanarak teyzesinin cinayetten önce neler yaptığını, cinayetten sonra yaşananları canlı yayında anlattı.

VATAN ŞAŞMAZ CİNAYETİNDE SON DAKİKA GELİŞMESİ

Balçiçek İlter, canlı yayında çok önemli bir açıklama yaparak, Vatan Şaşmaz’ın cep telefonu şifresinin çözüldüğünü açıkladı. Vatan Şaşmaz cinayetinde çok önemli bir detay olan telefon şifresini eşinin emniyete verdiği öğrenildi. Cep telefonunda bulunan mesajlar tek tek incelenecek ve cinayetin izi buradan sürülecek. Bu mesajlaşmalar, Vatan Şaşmaz cinayetinin aşk mı yoksa para mı yüzünden işlendiği ortaya çıkacak.

FİLİZ AKER’İN HAYALİ ARKADAŞLARI

Balçiçek İlter'le Olay Yeri 4 Eylül 2017 Canlı Yayına Filiz Aker’in çok yakın bir arkadaşı da bağlandı. Canlı yayında çarpıcı açıklamalar yapan kadın, Filiz Aker’in iki tane hayali arkadaşı olduğunu ve zaman zaman onlarla evleneceğini söylediğini anlattı. Ayrıca bu kadın, Filiz Aker’i daha önceki intiharında otel odasında bulan kadın olduğunu da söyledi.

İKİ ÇOCUK ANNESİ YONCA DUMAN KİM TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ?

İzmir’in Kınık ilçesinde 26 yaşındaki Yonca Duman, hastaneye intihar etti diye götürülmüş, ardından da dövülerek öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Yonca Duman’ın katillerinin kim olduğu da programda aranmaya başlandı.

Vatan Şaşmaz cinayetinde son dakika gelişmesi... Telefon şifreleri ortaya çıktı! VİDEO ile ilgili etiketler cinayet Son dakika vatan şaşmaz olay yeri gelişme telefon şifresi