Yaşam

"Valinin Özel Kalemiyim" deyip tehdit yağdırdı!

Ankara'da trafikte bir sürücü ile tartışan kadın peş peşe tehditler yağdırdı. Kars Valisi'nin Özel Kalem Müdürü olduğunu ileri süren bir kadın önünü aracıyla kestiği sürücüyü "Bana 'senin gibileri çok gördük' diyor, ben kimim biliyor musun? Ben Kars Valisi Özel Kalem Müdürüyüm. Seni bu gece evinden aldırmazsam" tehdit etti. Gerçek ise görüntülerin sosyal medyaya düşmesi üzerine Kars Valiliği'nin yaptığı açıklama ile ortaya çıktı...

Olay, öğle saatlerinde Ankara Çankaya'da meydana geldi.

06 D 0385 plakalı lüks otomobilin sürücüsü ile plakası öğrenilemeyen hafif ticari aracın sürücüsü arasında trafikte seyir halindeyken bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Lüks aracı kullanan kadın sürücü, otomobiliyle diğer aracın önüne geçip, sürücüyü durdurdu.

Otomobilinden inip diğer sürücüye küfür ve hakaretler yağdırdığı ileri sürülen kadın sürücü "Bana 'senin gibileri çok gördük' diyor, ben kimim biliyor musun? Ben Kars Valisi Özel Kalem Müdürüyüm. Seni bu gece evinden aldırmazsam" diye tehdit savurdu.

Çevredekiler araya girerek sakinleştirdiği kadın sürücü, daha sonra aracına binerek uzaklaşırken yaşananlar cep telefonu ile anbean kaydedildi.

KARS VALİLİĞİ YALANLADI

Kendisini Kars Valisi Özel Kalem Müdürü olarak tanıtan kadın sürücünün görüntülerinin sosyal medyaya yansıması üzerine Kars Valiliği bir açıklama yaptı.

Valilikten yapılan açıklamada, "Paylaşılan videoda kendisini Kars Valisi Özel Kalem Müdürü olarak tanıtan şahıs, valiliğimiz özel kalem müdürü olmadığı gibi valiliğimizle de herhangi bir ilgisi-bağlantısı bulunmamaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

Sitene Ekle