Üzerlerine uçurum düşmüştü: Herkesin vücut parçalarına ulaşıldı!

Brezilya’nın Capitolio kentinde turist teknelerinin üzerine dev kaya parçasının düşmesi sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı 10’a yükselirken, kayıp son kişilerin vücut parçalarına da ulaşılmasının ardından faciada kayıp kimsenin kalmadığı bildirildi.

Brezilya’nın Minas Gerais eyaletinde yer alan turizm kenti Capitolio’daki Furnas Gölü’nde teknelerin üzerine dev kaya parçasının düşmesi sonucu meydana gelen faciada can kaybı arttı.

KAYIP OLAN SON İKİ KİŞİNİN DAHA VÜCUT PARÇALARINA ULAŞILDI

Minas Gerais İtfaiyesi tarafından yapılan açıklamada, itfaiye, polis ve Brezilya Donanması tarafından yapılan arama-kurtarma çalışmaları sonucu kayıp 2 kişinin daha vücut parçalarına ulaşıldığı ve incelenmek üzere polis ekiplerine teslim edildiği duyuruldu.

KAYIP KİMSE KALMADI

Açıklamada, faciada kaybolan tüm kişilerin bulunduğu ifade edilerek, can kaybının 10’a yükseldiği ve hayatını kaybedenlerin cesetlerinin bulunması için çalışmaların devam ettiği aktarıldı. Yaralanan 32 kişiden 2’sinin hastanede tedavilerine devam edildiği belirtildi.

Üzerlerine uçurum düşmüştü: Herkesin vücut parçalarına ulaşıldı! ile ilgili etiketler Brezilya Kaya tekne falez uçurum facia ölü

Sitene Ekle