Popüler Haberler

Uzak Şehrin Masalı 4. bölüm fragmanı ön izleme!

Uzak Şehrin Masalı 4. bölüm fragmanı izle! Uzak Şehrin Masalı 4. bölüm fragmanı takipçiler merak ediliyor. 26 Eylül Pazar akşamı dizinin son bölümü FOX TV ekranlarında yayınlandı. Peki, Uzak Şehrin Masalı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uzak Şehrin Masalı 4. bölüm fragmanı izle takipçiler tarafından merak ediliyor. Başrollerinde Aslıhan Güner’in rol aldığı Uzak Şehrin Masalı 4. yeni bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün bu akşam ekrana gelmesinin ardından izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Uzak Şehrin Masalı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

UZAK ŞEHRİN MASALI 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Eskitepe’de işler karışmaya başlamıştır. Umay, Kürşat’ın çantasında bulup okuduğu gazete kupürlerinden dolayı dehşet içindedir. Haberlerde Kürşat’ın karısını ve karnındaki bebeğini öldürdüğü yazmaktadır. Affan da Kürşat’ın gerçek kimliğini ortaya çıkartmak için karanlık planlar kurmaktadır.  Tüm bunlardan habersiz olan Sonay’sa anbean Kürşat’a âşık oluyordur.

Tüm bu hengamenin arasında bir de Kazım çıkar karşılarına. Sonay’ı tacizleriyle, tehditleriyle boğmaya başlar. Bu sırada Melik de ortadan kaybolur. Düğün günü de gelip çatmıştır. Affan, Sonay’ın ölen kocası Serhat’ın akrabalarıyla ortaya çıkar. Herkesin bir ilmek attığı kördüğüm gittikçe büyümektedir…

Sitene Ekle