Gündem

Uyuşturucu ticaretinden 12 yıl hapis cezası aldı

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde ‘Uyuşturucu madde ticareti' suçundan 12 yıl 4 ay hapis cezası alan Cüneyt Y., polis ekiplerince bir depoda saklandığı tahtaların arasında yakalandı. Gizlendiği yerden çıkmak istemeyen Cüneyt Y., polise sitemlerde bulundu.

Cüneyt Y. adlı şahıs, “Uyuşturucu madde ticareti” suçundan hakkında açılan davada 12 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. Verilen hapis cezasının Yargıtay tarafından onanması sonrasında şahsın yakalanması için Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

DEPODA SAKLANDI

Cüneyt Y.’nin bir depoda saklandığını öğrenen polis ekipleri, belirlenen adrese operasyon düzenledi. Polis ekiplerince atık malzemelerin ardında saklandığı yerde bulunduktan sonra çıkmamak için direnen Cüneyt Y.,“Ne demek ya? Ağabey değer mi ya? 12 yıl diyeceksiniz 1 sene sonra. Ne demek ya? Allah’ınızı severseniz benim dosyama doğru düzgün bakmamış bile, yazıklar olsun. Çıkın bir eve bakın. Ayıp be, size yazıklar olsun. Bir gün siz de öyle olursunuz. Gelmiyorum, öldürün o zaman. Sıkın bir tane kafama, en güzeli o olur" diyerek kendisini gözaltına almak isteyen polislere sitem etti.


Cüneyt Y.'nin tahtalar arasından çıkarılma anı ise polis ekiplerince görüntülendi. Görüntülerde tahta malzemeleri boşaltan polis ekipleri, şüpheliyi saklandığı yerde buluyor.

Tahtalar arasında saklanan şahıs ise kendisini çıkması yönünde uyaran polis ekiplerine sitem ediyor.

İHA 

Yorumlar
Günün Videosu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın Kocaeli’nin Dilovası ilçesindeki kaçak çiftliğinde yıkım çalışmalarını takip eden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri, Türkkan'ın çalışanları tarafından darp edildi. Muhabir Mustafa Uslu, hastaneye kaldırılırken, saldırganlar jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.