Medya |

Uyanış Büyük Selçuklu setinde korkutan kaza! Ahmed Sencer...

TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu setindeki kaza korku yarattı. Uyanış Büyük Selçuklu oyuncularını korkutan talihsiz bir kaza yaşandı. Ahmed Sencer karakteriyle büyük bir beğeni toplayan Ekin Koç kazayla parmağına aldığı kılıç darbesiyle zor anlar yaşadı. Ünlü oyuncu hemen hastaneye kaldırıldı ve müdahale edildi. Ekin Koç'un parmağında doku zedelenmesi ve kırık olduğu tespit edildi.

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncularını korkutan talihsiz kaza! Pazartesi günleri TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde talihsiz bir kaza yaşandı. Heyecanlı sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken dizide Ahmed Sencer karakterini canlandıran ünlü oyuncu Ekin Koç'un yaşadığı kaza oyuncuları ve set çalışanlarını korkuttu. Parmağına aldığı kılıç darbesiyle zor anlar yaşayan oyuncu hemen hastaneye kaldırıldı.

2 GÜN İPTAL EDİLDİ

Yaşanan bu talihsiz kazanın ardından Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin çekimlerine iki gün ara verildi.

EKİN KOÇ KİMDİR?

Ekin Koç, 21 Haziran 1992'de Antalya'da dünyaya geldi. Lise eğitiminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitimine devam etti. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyuncu olarak ilk kez 2013'te Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide yer aldı.Ekin Koç, Türk sinema ve dizi oyuncusu. Ekin Koç, Antalya'da dünyaya geldi. Lise eğitiminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitimine devam etti. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyuncu olarak ilk kez 2013'te Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide yer aldı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sultan Melikşah'ın buyruğuna direnemeyen Nizamülmülk, devleti bekleyen tüm tehlikelere rağmen Sultan Melikşah ile oğlu Sencer'i gizli bir yerde buluşturmuştur. Melikşah, Nizamülmülk'ün uyarılarını göz ardı edip, yıllar sonra görmek istediği oğluyla kavuşmak için aralarında duran son kapıyı da açacak mıdır?