Popüler Haberler |

Uyanış Büyük Selçuklu izle TRT 1 Canlı! 12 Ekim Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm tek parça youtube

Uyanış Büyük Selçuklu izle TRT 1 Canlı! Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm izle, Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm tek parça youtube izle... 12 Ekim Pazartesi Uyanış Büyük Selçuklu izlenecek. TRT 1'in dönem dizisi ve Melikşah Sultan'ın hayatını konu alan Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm izle...

Uyanış Büyük Selçuklu izle! Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm tek parça izle, Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm tek parça izlenecek. Başrollerinde Nizamülmülk ve Melikşah Sultan'ın oynadığı Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm izle bağlantısı haberimizde.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 3. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TRT 1 CANLI UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU İZLE

Sultan Melikşah'ın buyruğuna direnemeyen Nizamülmülk, devleti bekleyen tüm tehlikelere rağmen Sultan Melikşah ile oğlu Sencer'i gizli bir yerde buluşturmuştur. Melikşah, Nizamülmülk'ün uyarılarını göz ardı edip, yıllar sonra görmek istediği oğluyla kavuşmak için aralarında duran son kapıyı da açacak mıdır?

Uyanış: Büyük Selçuklu 3. bölümüyle bu akşam TRT 1'de! İşte oyuncu kadrosu  ve konusu... - Magazin Haberleri - Milliyet


Büyük Selçuklu Devleti'ne karşı girişilen her mücadelede Batınilerin parmağının olduğunu öğrenen Sencer'in onlara karşı giriştiği operasyon ne olacaktır? Sencer, Batınilerin Selçuklu'yu yıkıma götürebilecek planlarını deşifre edebilecek midir? Baba hasreti çeken Sencer, kalbini Turna Hatun'a açacak mıdır?
Batınilere karşı yapılacak olan mücadelenin sadece kılıçla olmayacağını bilen Nizamülmülk nasıl bir yol izleyecektir? Bu yolda hangi İslam Âlimi'nin kapısını çalacaktır?
Saraya gelişiyle dikkatleri üzerinde toplayan ve adım adım Melikşah'a yaklaşarak Terken'in hışmını üzerine çeken Elçin, ağabeyi Kılıçarslan'ı kurtarmak için nasıl bir yol izleyecektir? Elçin'in sarayda misafir edilmesi ve Melikşah ile kurduğu yakınlık, Terken'i tedirgin ederken yapacağı hamle de büyük merakla beklenecek.
Kardeşinin intikamı için peşine düştüğü Sencer'in Kınık Obası'ndan olduğu bilgisine ulaşan Yorgos, Sencer'i bulup kardeşinin intikamını alabilecek midir? Hedeflediği Kuvel Kalesi fethi için hazırlıklara başlamışken Anadolu'da patlak veren sorunlarla ilgilenmek zorunda kalan Melikşah'ın, Kuvel Kalesi'yle ilgili yeni planları ne olacaktır?

Sitene Ekle