Popüler Haberler |

Uyanış Büyük Selçuklu 25. bölüm fragmanı izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 25. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. 8 Mart Pazartesi akşamı TRT 1'de yayınlanan yeni son bölüm sonrası Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki, Uyanış 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 25. bölüm fragmanı izle linki merak ediliyor. Başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hatice Şendil'in rol aldığı Uyanış Büyük Selçuklu 25. bölüm fragmanı izlemek isteyenler dizinin 8 Mart akşamı yayınlanan son bölüm sonrası internet ve sosyal medya üzerinden araştırmalara başladı. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tekiş'in saraya gelmesiyle başlayan gizli veliaht meselesi; sarayda en çok yıllardır gönlü ana hasretiyle yanan Tapar'ın ilgisini çekmişti. Tapar bunun üzerine Başulu'nun mezarını açtırmak için bir askerini görevlendirmişti. Tapar'ın askeri Başulu'nun mezarını açamadan engellenmişti. Bu hadise Nizamülmülk tarafından Melikşah'a söylenmiş, Melikşah ile Tapar bu konu üzerinden tartışmışlar ve Melikşah, Tapar'a tokat atarak ordu pazarı imalathanesinden ayrılmıştı.

Uyanış: Büyük Selçuklu 24. Bölüm fragmanı izle! Uyanış: Büyük Selçuklu 24. Bölüm canlı izle! Uyanış: Büyük Selçuklu son bölüm izle!

Tüm bunlar yaşanırken Tapar'ın Başulu'nun mezarını açtırmaya kalkması ve bu yüzden Melikşah ile tartışmasını haber alacak olan Terken; baba ile oğulun arasını açmaya bile muktedir olan bu tehlikeli sırrı öğrenmek için harekete geçecek midir?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 25. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sitene Ekle