Popüler Haberler

Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm fragmanı izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. 11 Ocak Salı akşamı yeni bölümü TRT 1'de yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm fragmanı merak ediliyor. Hasan Sabbah'ın yakalanmasına sahne olan Uyanış yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm fragmanı izle linki merak ediliyor. Başrollerinde Buğra Gülsoy'un rol aldığı ve Büyük Selçuklu Sultanı Melikşah'ın hayatının konu alındığı Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün yayınlanmasının ardından izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 17. BÖLÜM FRAGMANI

Şimdi dizinin takipçileri Uyanış Büyük Selçuklu 17. yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Uyanış Büyük Selçuklu'nun 17. yeni bölümü 18 Ocak akşamı yine TRT'de yayınlanacak.

UYANIŞ SON BÖLÜM ÖZETİ

Faysal’ın kafilesini durdurup Rüstem’i yakalamaya çok yaklaşmış olan Sencer, Tapar tarafından engellenmiş, Rüstem’i yakalamaktan son anda alıkonulmuştu. Tapar ve Sencer saraya geldikleri vakit, Arslantaş, Rüstem’i saraya getirmeyi başarmıştı

Uyanış Büyük Selçuklu 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı

Öte yandan Terken’in Nizamülmülk’ü ve Seferiye’yi zehirlediğinden emin olan Elçin, Firdevs üzerinden Terken’e bir tuzak kurup zehri yapan büyücünün mekânını bulmuştu. Ne var ki; büyücüyü bulmayı umduğu yerde iki ceset vardı; büyücü ve Nizamülmülk’ün ilacına zehri karıştıran Esma’nın cesetleriydi bunlar. Andreas’ı savaşta mağlup eden ve onu ölümle cezalandıran Melikşah, ordusuyla birlikte Kuvel Kalesi’ne yürüyecektir.

Sitene Ekle

Yorumlar